Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2011. február-márciusban...

2011. február-márciusban szült anyukák! Hogy vagytok? Hogy alakulnak a mindennapok?

Figyelt kérdés
Mikor született a kicsi? Most mekkora? Hogy telnek a napok, miket csinaltok? Miket eszik? Miket csinal mar?
2012. ápr. 13. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Március 6-án született. Kapaszkodva feláll és lépeget a bútorok mellett. Felmászik az alacsonyabb székekre , ágyra. Lépcsőn ügyesen le tud mászni. Mindent eszik már , bár még a tejet nem annyira adom neki, de például tejberizst azt igen. Reggel -este tápszert kap.

Nagyon rossz alvó , többször is felébred éjszaka és általában mellettem alszik. Nappal egszer alszik 1,5-2 órát.

2012. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia február 21-én született a lányom önállóan még nem megy de ha fogjuk a kezét nagyon szépen megy már. Ezenkívül mindent csinál imád lépcsőzni fel-le és kipakolni mindenhonnan :)Sajna elég válogatós amiket szeret az a cukkini brokkoli spenót zöldbab ezeket szoktam kombinálni köretekkel persze azért próbálok mást is kínálni van amikor megeszi van amikor nem. A leveseket nagyon szereti és szerencsére minden gyümölcsöt. Nappal kb 2x alszik 1-1 órát. A tejet még nemvezettem be viszont tejtermékeket eszik már joghurt vaj sajt ilyesmi.

Az előző válaszólótól megkérdezhetem hogy a tejberizst hogy csinálod a babádnak?

2012. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tejberizst , úgy csinálom , ahogy nekünk szoktuk, 1/3 víz,2/3 tejjel.Így már adok neki tejet , de konkrétan inni még nem.
2012. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2011. januári, az még ér? :) 10 hónapos kora óta kapaszkodás nélkül jár. Beszélni még csak a saját halandzsanyelvnt beszélget. Legújabb szerelem a homokozás. Szinte mindent eszik már, tejet még én sem erőltetem. Néha kap tejjel főzött ételeket, de nem mindennapos dolog, reggel-este még tápszert iszik. Szeret önállóan enni, így az ebéden kívül minden odaadok neki és az etetőszékében elmajszolja. Szereti a zöldségeket, párolva, sőt nyersen is. Imádja a gyerekeket, ma is séta közben ordított mikor elmentünk egy ovi mellet és meglátta a szaladgáló gyerekeket, mert ment volna ő is közéjük. Ebéd után alszik kb. 2 órát. Éjjel van, hogy 1x-2x felébred inni, de volt már olyan is többször, hogy este 9-től reggel 7-ig aludt egyhuzamban.
2012. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2011. márciusi a fiam. Nagyon mozgékony gyerkőc, 9 hónaposan indult el magától, azóta már rohanva közlekedik mindenfelé. Ebből kifolyólag az óvatosságot még csak hírből sem ismeri. :) Felfelé mászik (alacsonyabb ágyra, lépcsőre), és végre sikerült megtanítanom, hogy másszon le esés nélkül az ágyról.

Már ő is eszik szinte mindent, szerencsére (már) nem válogatós, jó étvágya van. Tejet még én sem adtam, de tejbegrízt és mindenféle más tejterméket már igen.

Éjjel kb 8-7-ig alszik, volt már, hogy átaludta az éjszakát, de inkább az a jellemző, hogy 1-2-3 alkalommal kel még szopizni. Nappal 2*1 órát alszik.

2012. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!