Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet hogy egy 3 éves...

Mitől lehet hogy egy 3 éves visszatartja a vizeletét? Nem rég lett szobatiszta nappalra, és nem akar pisilni csak napi1-2X, azt mondja nem kell. Meddig mehet ez igy?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
keresztfiam 5 éves lesz de a mai napig alig pisil.van hogy reggel elhozzuk és legközelebb csak este megyen ha hazaért.szerintem hosszú távon nem normális de nem tudnak vele mit kezdeni.
2012. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi baj nem volt eddig,húsvétkor volt egy enyhe hányás-laza széklet és azóta nem hajlandó pisilni.Biztos hogy kellene pedig neki mert iszik rendesen,de ráül a bilire (nagy könyörgésre)és 2 perc után fel áll hogy nem kell.Holnap labor ,de hogy.veszünk igy tőle mintát is.Mi baja lehet? Pedig jókedvü,eleven nem látszik betegnek.
2012. ápr. 16. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hányás hasmenés volt a napokban, valószínű hogy kicsit kiszáradt,és a most bevitt folyadék a sejtjeibe kerül és így nem sok mindent tud kipisilni. Azért dokinak említsd meg! Nálunk amúgy ez jellemző,hogy a hányós fosós vírusok után pár napig hiába iszunk, keveset pisilünk.
2012. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utólsó:egy kicsit megnyugtattál,az igaz hogy amikor hányt rengeteget ivott ,sokszor azért is jött vissza belőle.Az étvágya még O,csak nyámmog eddig reggel -este 3 dl tejet megivott azóta azt sem kéri.Helyette joghurtot,gyümilevet iszik.Holnap mindenképp orvoshoz visszük.Én arra is gondoltam ,hogy erősebb a pisije és picikét csipi neki vagy csipte és most fél pisilni.Elég lelkis gyerek,most meg a dackorszakát is éli.Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 16. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!