Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti sírtatok (persze nem a...

Ti sírtatok (persze nem a gyerek előtt) mikor a beszoktatásnál az oviban sírt a kicsitek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Sírtam... addig mindig kibírtam amíg kiértem az udvarra, de ott aztán nem bírtam tovább. Az első napokban hazáig bőgve toltam a babakocsit az öccsével... Persze még jobban rátett egy lapáttal amikor a szomszéd nénikék elkezdték mondogatni, hogy de hát milyen jó helye van neki az oviban és nyugodjak meg...

Ma már persze csak mosolygok az egészen, de akkor nagyon el voltam kenődve. Mi nagyon összenőttünk a három év alatt...

most szeptembertől megy a kicsi a bölcsibe és az még rosszabb lesz tudom...

2012. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Én úgy bőgtem a gyerek előtt is mint a záporeső. Mentem érte, kijött a csoportszobából, felkaptam és rettenetesen elkezdtem zokogni. Biztos hülyének néztek, de sokan sírnak. Nem bírtam, bár 8 hónapos terhes voltam.Emellett 2 hétig bőgtem itthon is. Most meg alig bírom hazahozni, úgy szereti..

2012. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Persze!Sokszor már ott elkapott a sírás.Nem tudtam vissza tartani.Volt,hogy azért sírtam mert hiányzott ahogy kiléptem a kapun!Nehéz dolog....Kettőn már túl vagyok,de itt a harmadik,a legkisebb akinél biztos sírás lesz megint a vége részemről de úgy gondolom ez természetes.Hisz nagyon szeretjük őket :)
2012. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos az en kisfiam mar egyevesen elkezdte a bolcsit es nehogy sirtam de lelkileg annyira kivoltam, hogy 2 het alatt ledobtam 15 kilot es azota sem hiztam vissza. A gyerek is latott zokogni de annyira szerintem meg nem fogta fel, igy visszagondolva. Enni nem birtam olyan gorcsbe volt a gyomrom hetekig. A kolegaim alaig birtak sokszor belem imadkozni legalabb egy almat. :( A ferjem engem jobban feltett mint a kisfiunkat. Miattam jobban aggodot mert a gyerekkel semmi gond nem volt persze a kezdeti betegsegeket leszamitva amiket osszeszedett. Nagyon rossz volt pedig az en kisfiam sosem sirt, mindig hatalmas mosolyokat dobott ahogy meglatta a bolcsis nenit, imadta a gyerekeket es azota is imadja a bolcsit. Engem ez sem nyugtatott meg. Most 26 honapos es meg mindig nagyon rossz erzes.
2012. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az én fiam nem sírt amikor először mentünk,de én hazáig igen.egész délelőtt nem tudtam semmit csinálni,kabátban ülve vártam a delet hogy érte mehessek.aztán nagyon boldog volt amikor mentem,nem sírt és jól viselkedett,másnap is akart oviba menni,jó kedvű volt tőle igy másnap ár csak gyomoridegen volt de az úgy 2 hétig.
2012. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A bölcsit kezdte 2 éves korában, ő sírt, én pedig tartottam magam és jókedvűen váltam el tőle. Már a beszoktatás előtt elhatároztam, hogy nem fogok sírni és nem fogom rosszul érezni magam, mert megérzi rajtam és úgy még nehezebb lesz neki. Elmondtam neki, hogy Ő játszik egy nagyot, finomakat eszik, stb. én meg evés után jövök érte.

Hamar beszokott és imádja a bölcsit :)

2012. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én kisfiam ugyan bölcsis,de nagyon nehezen ment az elválás,főleg,hogy fel kellett egy kicsit gyorsítani.ő zokogott,úgy csimpaszkodott rajtam,mint egy kismajom és ordította,hogy anya.előtte mindig vidám voltam,megpusziltam,elköszöntünk,kimentem,majd elkezdtem bőgni.most már 2 napja nem sírt a reggeli elválásnál.
2012. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egy hétig zokogtam reggelente az oviból hazafelé. Egészen addig tartott, amikor a fiam a keserves-hüppögős elválást hisztire cserélte. Akkor már tudtam, hogy nem az ovi nem tetszik neki, hanem csak nekem csinálja a műsort (mert amúgy délutánonként vigyorogva jött ki mindig).

A hiszti még másfél hónapig tartott nála minden reggel, de attól én már nem tudtam elérzékenyülni.

2012. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még nem de majd fogok ahogy ismerem magam,majd idén kezdi az ovit a fiam,már most gyomoridegem van ez miatt!Azért megpróbálom nem előtte elsírni magam de utána biztos rázendítek majd!
2012. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi még nem járunk,csak szept.-ben kezdjük.Én már most elkezdtem a könnyezést amikor nyílt napon voltunk(csak szülők)és felfogtam,h.nekem bizony majd itt kell hagynom a gyerekemet.De az igazgató meg vigasztalt minket. Zsebkendő,kávé,tea mindig van az irodájában,tehát mehetünk:)
2012. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!