Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem bírom, mit tegyek? Teljese...

Nem bírom, mit tegyek? Teljesen kész vagyok, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
3éve itthon vagyok kislányommal és a kisebbikkel még itthon leszek 1,5évig. Teljesen kész vagyok idegileg,nem bírok magammal,idegbeteg,türelmetlen vagyok. Lefoglal a két gyerek és a háztartás,de nem tudok mit kezdeni magammal,nem vagyok itthonülős fajta sem,hiányzik a munka....most kicsit mélyponton vagyok.Fogyókúra sem megy. :(
2012. ápr. 18. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Jársz szórakozni, barátnőzni? Vannak magányos perceid? Ha nincsenek csinálj! Ha vannak, akkor még egy megoldás van, a kicsi megy bölcsibe, a nagy óvodába.
2012. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bahh, en is 3 eve vagyok itthon, ket eves a fiam, negy honapos a lanyom. Pont ugy erzek, ahogy irtad....
2012. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre valók a bölcsik vagy napközki vagy akár a nagymamik :) Passzold le a kicsiket és lazíts. Attól, hogy mondjuk 1 héten 2x pár órára nem vagy vele, és magaddal (vagy a pároddal;)) törődsz, még nem vagy rossz anya. Üljetek be valahova a csajokkal, járj el valami edzésre, ülj be egy moziba, körmös, fodrász, vásárlás, minden amit csak el tudsz képzelni. Elég nagyok már, ha jól értem. Egy hétvégét eltölhetnek valamelyik nagyszülőnél is, így ti el tudtok menni kikapcsolódni. Kirándulás, wellness, piknik az erdőben vagy akár egy buliba.


Attól, hogy anyuka vagy, még nem kell egy otthonülő háztartási gépnek lenned ;)

2012. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én se bírom már itthon,pedig én már 15 éve vagyok itthon 4 gyerekkel.A legnagyobb 14,5 éves a legkisebb 2 éves.Keresgetek már állásokat,de reménytelen ahogy látom.

Sokat menjetek a szabadba már a jön a jóidő.Tudom nem egyszerű,mert én is nyakig benne vagyok.Nekem még gyógyszert is kéne szedjek rá annyira elviselhetetlen.Szedtem is,de 2 hónap múlva letettem a mellékhatások miatt.Most újra kéne szedjem,de tartok tőle.

Pedig a magán pszicháterem azt mondja jobban lennék.Nem tudom!

Azt tanácsolta menjek el egy pár órára dolgozni.

De hova?????Fel se vesznek!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!