Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a gyereked nagyon meg van...

Ha a gyereked nagyon meg van fázva, éjszaka felébreszted kifújni az orrát?

Figyelt kérdés

Kislányom már el is aludt(2,5 éves múlt)de iszonyatosan folyik az orra,felébred ha majd nem kap levegőt,vagy felébresszem?Nem tudom,ti hogy szoktátok?-úgy félek az éjszakától ugye nem lesz baj?

Köszi,előre is!


2012. ápr. 19. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb korában még felkeltettem orrot szívni, de úgy 1-1,5 éves korától már nem. Megébred ő, ha nagyon nem kap levegőt, meg a száján lélegzik ilyenkor, ha be van dugulva az orra.
2012. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ébresztem fel emiatt. Ha annyira folyik neki hogy nem kap levegőt vagy túlságosan is taknyos, akkor felkel magától és akkor kiszívjuk a nóziját. Ha nem ébred fel, azt jelenti, nem okoz neki gondot. Gondolj csak bele:


1. aki beteg, nekik minél többet kell aludniuk, pihenniük.

2. alvás közben legalább nem zavarja hogy beteg és taknyos, de ha felkelted emiatt, lehet hogy már zavarni fogja és nem fog tudni visszaaludni.

JObbulást!

2012. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat,most már meg is nyugodtam...
2012. ápr. 19. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónaposan volt először taknyos, de én akkor sem ébreszettem fel éjjel. Felébredt ő, nyikorgott, hogy nem kaplevegőt, akkor kiszívtam neki, ha nem éberdt az azt jelentette, hoyg nem zavarja, kap levegőt tud aludni. Felesleges felébresztened. Esetleg ha megnyugtat aludj vele egy szobában.
2012. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20 hónaposom kétszer is volt beteg nagyon. volt hogy sírt mert már nem tudott aludni annyira be volt dugulva az orra, pedig percekkel előtte szívtam ki. volt hogy hagytam, felkelt magától azaz felsírt és kiszívtam az orrát, de volt olyan ha hallottam hogy nagyon nagyon nehezen veszi a levegőt, biza felkeltettem. azaz nem keltettem, ölbe vettem, félkómásan kiszívtam a nóziját, és utána egy kis ringatás és aludt is tovább.


de ne aggódj, automatikusan a szájukon vesznek levegőt ha bedugul az orruk. a lányom két napig emiatt enni sem tudott mert csak lihegett miközben szívta a cumisüvegét.

2012. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!