Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai beiratkozáskor számít...

Óvodai beiratkozáskor számít az, hogy melyik nap megyek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülye kérdés, de biztos ami biztos: ha egész héten van beiratkozás, akkor nem kerülök hátrányba ha nem hétfőn nyitásra megyek oda, hanem mondjuk pénteken az utolsó napon?

És még egy kérdés, hogy a jelentkezési lapon az indoklás rovatba mit szoktatok írni, vagy mit szokás oda írni? (ahol meg kell indokolni, hogy miért oda akarom beíratni)


2012. máj. 1. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindegy melyik nap mész, összesítenek utána, és nem néznek beíratkozási sorrendet.


Indoklás pl. dolgozol, és nem tudod máshogy megoldani a gyermek elhelyezését. (ha nem körzetes az ovi, akkor írsz valami hízelgőt)

2012. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk számít. Három nap volt a beiratkozásra, én a második napon mentem volna. Amikor a nyílt napon említettem ezt az egyik óvónőnek, mondta, hogy mindenképp első nap menjek, minél előbb.
2012. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 1 hét volt a beíratkozásra és nem számított, mert csak a végén kezdik el összesíteni.


Indokláshoz:

Gyerek szempontjából: gyerektársaság, integrálódás, családon kívüli kapcsolatok kialakítása/építése, felkészítés az iskolára

Család szempontjából: mivel a szülők dolgoznak, így nem kérdéses, miért megy a gyerek oviba.

2012. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. máj. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!