Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen napszemüveget ajánlanát...

Milyen napszemüveget ajánlanátok 4 éves kislányomnak?

Figyelt kérdés
Szereti a kislányom a napszemüveget, de ami most van kicsi gagyi, nem hinném hogy jó a szemének.Volt neki disneys, de eltört az uv-s volt.De eltört.Amúgy olyan drágák érdemes venni olyan drágát.Persze hogy érdemes, tudom mert az ő szeme ne romoljon, de ha arra gondolok, hogy használja két hónapig.De azért csak vennék neki vmi nolmárisat.Meg jövőre az már biztos nem lesz jó ugye?
2012. máj. 10. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a dm-ben vettem neki 2 évesen, és még most is jó rá 3,5 évesen.
2012. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
MI is a dm-ben vettük, többféle is van, és mind 100%-ban szűrik az uv-t. És sokáig jó rá, elfogadható áron.
2012. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ezek jók a szemének?Úgymond nem gagyik?Vagy mi a különbség a 7000ft-os és a 2000ft-os között?
2012. máj. 10. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy tavaly volt egy felmérés a Fókuszban (talán), amikor megvizsgáltak egy csomó napszemüveget és uv szűrés tekintetében egy 400Ft-os gagyi kínai szemüveg (rá is volt írva, hogy 100%-ban szűr) ugyanolyan pontot ért el, mint a 70 ezer forintos Polaroid pl.


Én megnézettem a dm-es-t, amit 899Ft-ért vettünk, és kiderült, hogy 99%-ban megszűri a káros uv sugarakat. Nekem ennyi pont elég:D

2012. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infókat:-)
2012. máj. 10. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is bemérettem a DM-est (SunDance), és rendben van.
2012. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!