Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akiknek a terhesség/s...

Anyukák, akiknek a terhesség/szülés során megcsúnyult a hasatok (csíkos, repedt) hol és milyen fürdőruhát vesztek nyárra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én most hajkurászok bikinit, magasított derekú bugyit keresek, ami a köldökvonalig ér. Nem is a megmaradt csíkok miatt keresek ilyet, hanem, hogy takarjam vele a megmaradt kis feleslegemet, engem nagyon zavar, ha leülök és hurkás a hasam.
2012. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én egyrészes fürdőruhát vagy pedig tankinit veszek. Gyönyörűek vannak akár a kínaiban és a tescoban is.

A tankini ilyen, ha esetleg nem ismernéd, én nagyon szeretem:

[link]

2012. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tankinit csak és kizárólag. Pedig már fehérek a csíkjaim de látni se bírom őket. Bonprixen vannak a legolcsóbbak legtöbbféle méretben.

Nekem a cicim is nagy maradt úgyhogy olyan 38-40es kell viszont D kosaras (van belőle olyan ahol a kosár méretet is meg lehet adni) 4-5-6 ezer ft.körül vannak.

2012. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyrészest vettem,pedig soha korábban ilyet nem hordtam.

Nagyon lóg a bőr a hasamon, és csíkos is körben végig, meg van még némi plusz kiló is.

(Szokásos 52 helyett 64 vagyok)


HIába próbáltam fel tankiket is, oldalt ahogy felemeltem akezem azokból is folytam kifelé...


Így végül a Tescoban vettem F&F márkájút, egyrészes, alul mindent takar, felül pedig középen mellnél jó kivágott (szoptatás miatt legalább a melleim most szép nagyok).


5000Ft volt, soha még ennyit nem adtam ki fürdpruháért, de ez legalább most eltakar ott ahol kell, és kényelmes nekem,úgyhogy megérte.

2012. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*/89egyrészeset vettem tavaly jpresst,triumph márkaboltban,nagyon jól nézett ki,csak 3-4használat után kibolyhosodott a feneke(ezt csak azért írtam,h ne vegyél olyat,véletlenül se:P) Amúgy egyberészest mindenképpen,tök szépeket lehet kapni,anyu is a tescoban vett most magának nagyon szépet(anyu is"fiatal":D),szóval ne ilyen nagyi stílusút képzelj el:)
2012. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tankinit, nagyon szépeket lehet kapni.
2012. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sima bikini,aminek kicsit magasabb a bugxija,de nem a köldökig érőt.

Vállalom magam és megpròbálom elfogadni így a hasam.

2012. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mivel nem szeretem az egyberészest, de bikinit nem vennék fel a lógós hasam miatt, a kettő kombinációját választottam. Elöl középen feljön a has vonalában egyre vékonyodva a cici részig, szinte olyan mint egy bikini, csak a hasat takarja. Nem könnyű ilyen darabot találni, aminek a cicitartója is jól tart. Kettő van, egyiket a kínaiban vettem, másikat a Tesco-ban.
2012. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, körülnézek. Láttam az OTTO katalógus online verziójában is szép tankiniket, de előtte próbálok valahol, hogy egyáltalán nekem való-e. Köszi lányok!
2012. máj. 10. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Trikinit, ahogy a 21:16-os írta! A New Yorkerben vannak, csodásak,. ott takarnak, ahol kell!
2012. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!