Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valóban elvárható lenne ez...

Valóban elvárható lenne ez egy másfél évestől?

Figyelt kérdés

a napokban hivatalos ügyet kellett intéznünk egy bankban. Amásfél éves lányunkat vinni kellett, a nagyszülők nem értek rá.

Igazi kis cserfes, locsifecsi,be nem áll a szája, kis örökmozgó,aki nem tud a fenekén nyugton emgülni két percig.

De gondolom minden másfél éves ilyen.


Erre a bankban megjegyezte az ügyintéző: hogy szörnyű lehet nekünk,hogy bírjuk ezt,hogy a gyerek ilyen "hiepraktív",hogy minden érdekli. Egy perc nyugtunk nem lehet tőle, ez biztos szörnyű-.


A férjemmel csak pislogtunk,és mondtuk hogy egyáltalán nem szörnyű. sőt


Miért kell elvárni egy másfél évestől,hogy csendben maradjon, ha mondani akarja,úgis mondani fogja,nem?? Nyílván rászólok,hogy most a nénivel szeretnénk beszélgetni.


2012. máj. 12. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy másfél évesnek ilyennek kell lennie. A néni kicsit el volt tévedve.
2012. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Szerintem ez olyan volt hogy a nőnek a bankban nem volt még gyereke és nem volt igazán tapasztalat sem ilyen kisebb gyerekekkel, és próbált valahogyan szóba elegyedni veletek erről a témáról is, csak hát kicsit félre nyúlt...


nem hiszem hogy egy másfél évesnek végig csendben kéne ülnie egy fél órás beszélgetés közben. persze jó ha már fiatalon nevelni kezditek hogy azért - amennyire lehet ilyen korban - fegyelmezetten viselkedjen, de hát ő még csak egy gyerek...ezt senki nem vetheti a szemére hogy miért beszél, sőt inkább örülhet az ember ha nem ilyen kis magába zárkozó gyereke van.

2012. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
én megmondtam volna az ügyintézőnek, h ez a felfogás a szörnyű és pörgesse fel a melót mert nem akartok ott ülni egész nap...
2012. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen egy masfel eves gyerek!

De en most azon vagyok kiakava megis mit kepzelt magarol ez az ugyintezo????????????? Hogy mereszel igy beszelni egy kisgyerekrol a szuleinek plane ugyfelenek meg ugy egyaltalan. Mennyire b.u.n.k.o. mar!!!! En biztos beszoltam volna neki szepen de hatasosan. Megall az eszem.

En amikor dolgoztam voltak csalados ugyfeleim akikkel targyalni kellett es volt hogy amig a szulok olvastak a szerzodest a kicsit magam melle vettem es adtam neki papirt tollat es minden ok volt pedig nalam is volt eleven kisgyerek. Na es? De ezt a szoveget amit az a no levagott neked szerintem felhaborito.


3 es 1 eves kicsi anyukaja

2012. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Biztos nincs az ügyintézőnek gyereke. Másfél évesen cserfes, jaj de jó. Az én kisfiam is 1,5 de Ő kuka. Viszont egy kis rosszcsont. Biztos felmászott volna az asztalra, vagy pultra. :) És még hisztizett volna is, ha nem kap rajzolni egy tollat, vagy nem nézhet meg mindent.
2012. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Az én lányom 3 évesen is ilyen, vagy még rosszabb. Tőle biztos agyvérzést kapott volna az ügyintéző.
2012. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek:):)


Sztem sem lehet neki gyereke,bár nem olyan fiatal már.


De én is úgy gondolom,hogy a másfél évesek többsége ilyen...

2012. máj. 12. 15:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Minden másfél éves ilyen,minden érdekli őket,mindent meg akarnak fogni,mindenütt ott akarnak lenni...és némelyiküknek be nem áll a szájacskája :D

Ügyintézőnek meg egy szőrnyű gyereket kívánok,hogy élje át mi is az a szörnyű dolog.Mert jó értelemben átlagosak a gyerekeink,nem hiperaktívak stb.

2012. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én más félévesem is ilyen....

Szerintem az ügyintézőnek nincs gyereke vagy ha van nem egy mozgékony fajta.

2012. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor az ügyintéző még nem látta az én kétéves lányomat, aki nem csak mozgékony, de dackorszakát éli......na, őrá mit mondott volna?
2012. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!