Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket nem háborít fel, hogy...

Titeket nem háborít fel, hogy sok szülő a lehető leghamarabb oviba akarja adni a gyerekét, miközben ő otthon van? A Támogatásokat persze felveszi.

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 12:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

engem nem

ő dolga, és azért az a támogatás igazán szó szerint semmire sem elég

2012. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nem láthatod át a helyzetét, lehet, hogy a pici nagyon hamar igényli a társaságot (ilyen voltam én is, otthon anyukámmal már unatkoztam), így teljesen természetes, hogy meg akarja neki ezt adni. Mindenkinek a saját döntése, hogy mikor szeretné óvodába adni a gyermekét.
2012. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk aki nem dolgozik, vagy gyesen van otthon, nem veszik fel a gyerekét.

Támogatásokat a rászorulók kapják, akik tényleg rászorulnak, mert nagyon sok kritérium van, szóval tényleg csak az kapja meg ahol senki sem dolgozik.

A szegény gyerekeket meg azért veszik fel, ahol a szülő munkanélküli, mert sokszor otthon nem jut kajára, így legalább az Oviban kap.

Nem

Tudhatod ki hogy él, kívülről behéz megállapítani!

2012. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen támogatásra gondolsz???????
2012. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A lehető leghamarabb kornak is van egy alsó határa. Szóval ha beveszik oviba a gyereket, akkor mi a gond, ha beadja?

Milyen támogatásokat vesz fel utána, ami befolyásolja, hogy hol a gyerek?

2012. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
nem. A gyereknek mindenképp jó a közösség. Ezért is lesz kötelező 3 éveskortól.
2012. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

milyen támogatás? Családi pótlék? Az akkor is jár, ha iskolás a gyerek.

A picinek is jár annyi figyelem, mint a nagynak annak idején, a kizárólagos foglalkozás, amíg a nagy oviban van. A szülő a pici miatt van otthon, 3 éves kortól a nagy mehet óvodába, ha nincs hely, úgysem veszik fel, ha meg van hely, akkor meg kell az óvodának a gyerek a fejkvóta miatt.

2012. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem háborít fel. Van olyan gyerek aki igényli a közösséget, az én fiam is ilyen. Az háborít fel, ha ezt más kárára teszi. Pl. az én fiamat ki akarták rakni a bölcsiből, mert sokat volt beteg, miközben járt oda olyan gyerek, akinek anyukája nem dolgozott, és még csak nem is kisebb tesóval volt otthon, hanem egyedül. Na ez felháborított.
2012. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Itthon vagyok a picivel, de a 3 évesem egyből elkezdte az ovit, amint betöltötte a 3-at.

Ettől nem kapok több vagy kevesebb támogatást, a gyedem és a családi pótlék ugyanannyi.

Nem vagyok felháborodva saját magamon. A gyerekemre szüksége van az ovira, unt már itthon lenni, imádja az ovit úgy ahogy van.

2012. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Milyen támogatásokra gondolsz?
2012. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!