Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az gond, hogy 16 hónapos...

Az gond, hogy 16 hónapos kislányom kakijában kivehető amit előtte evett?

Figyelt kérdés

Például megpróbáltam neki sült krumplit adni (sütőben sütöttem), és a következő kakijában ott voltak ugyanakkora darabkák, mint amit én adtam Neki. Szerintem meg sem rágta. Vagy ez még korai? 8 foga van, most kezdtek kibújni az örlőfogai (szerintem a 4-esek).

Én azt hittem ennyi idősen már lassan mindent ehet. Rosszúl gondolom?


2009. jún. 29. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatos tapaszalatom: amit először adsz, az úgy van a pelusban, mint mielőtt lenyelte. Második alkalommal még van pár darab, aztán eltűnik. Én legalábbis akár 4 hónaposan az almát, akár 1 évesen a narancsot adtam neki, mindet viszontláttam.
2009. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lányom 15 hónapos és a főtt borsót imádja, szemenként eszi meg és úgy is jön ki belőle.

Más étellel nem tapasztaltam, bár én szoktam neki evés után adni egy korty 100 %-os narancslevet, hogy lazitsa a székletét.

2009. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom is ennyi idős, már 16 foga van, mégis vannak darabok. Én nem nagyon pürésÍtettem neki soha. Én nem gondoltam, hogy ez baj..
2009. jún. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ami úgy jön ki mint bement azt nem emésztette meg. Igazából ha kijön és nincs gond vele akkor nem baj, akkor jól működik minden.

Szerintem ahogy ismerkednek a kajával és egyre többször eszik, úgy tanulja meg a szervezetük, hogy mit hogy kell megemészteni.

Meg az is lehet, hogy megemésztette a szervezete ami kellett neki belőle, de a többire nem volt szükség, mert mondjuk többet evett belőle.

Amíg nincs más gond, addig ne aggódj szerintem.

Esetleg említsd meg védőnőnek, gyerekorvosnak, ők szakszerűbb választ tudnak adni.

Meg figyeld meg milyen ételekre csinálja ezt, vagy mikor, hogy.

2009. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Valószínűleg nem rágta meg rendesen a krumplit.

Viszont azért azt sem szabad elfeledni, hogy a krumpli, mint sok más zöldség (pl még a gomba is)cellulózt tartalmaz, amit a gyomorsav nem tud lebontani. ezért van az, hogy egyben jön ki a cucc

2009. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!