Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudom kezelni a helyzetet,...

Nem tudom kezelni a helyzetet, másnak is viselkedett igy a kisfia?

Figyelt kérdés
Otthol nagyon szépen elvan igaz adodnak gondok.De ha boltba kell menni teljesen kifordul magábol.Ma pl papucsot szerettem volna venni neki 2 perc türelem volt és már el is szaladt.Lepakolja a cipőket, elbújik.Nem tudom,hogy fegyelmezzem,mivel otthon van büntiszék de minden boltba nem rakhatok.Egyszerüen nem szeretek vele boltbamenni pedig muszály mert proba nélkül nem igazán tudok neki venni ruhákta.Ti mit csinálnátok?
2012. máj. 24. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

De cuki! Az enyém is így viselkedik a cipőboltban. :))

Szerintem ennyi idős korban még nyugodtan lehet próba nélkül venni neki a ruhát, csak a cipőt kell felpróbálni, de azt úgyis ritkán vásároltok. Egyébként meg azon kívül, hogy rászólsz, sok mindent nem tehetsz, előbb-utóbb csak kinövik.

2012. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem írod hány éves. Az én fiam 2 és szintén meglépne, pakolna. Ezért aztán ha boltba megyünk, és nem csak egy kenyérért, akkor visszük a babakocsit, valami kis játékot, könyvet, és míg vásárolok, addig beszíjazva ül és bíbelődik valamivel.

Útközben már jöhet sétálva, ha akar.

2012. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy viselkedik 2 éves és 3 hónapos lányom.Otthon is rossz, de ahogy betesszük a lábunkat egy boltba, vagy egy hivatalos helyre, káosz van :SLegutoljára bankba kellett mennünk, nagyon csúnyán viselkedett, rohangászott, sikítozott, hisztizett...Tegnap szerettem volna táskát venni magamnak egy boltban, lefeküdt a földre, és ott hisztizett, mert nem engedtem rohangászni.

Egyelőre én sem tudom mi a megoldás.Azonnali büntetés kell, itthon elveszem a kedvenc játékát, de boltban mit tehetnék vele?

2012. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont ezt csinálta a 22 hónaposom a cipősnél 2 hete:-)

Babakocsi vagy a beültetős bevásárlókocsi jó megoldás.

2012. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat 3 éves lesz a jővő honapban,szerintem már kinőhette volna.
2012. máj. 25. 05:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 3 lesz júliusban. A boltokban ugyanúgy rohangászik, mint a Tied :) ha kisebb boltba megyünk, én ott általában hagyom, mert a boltból nem tud kimenni. Mondjuk Ő nem pakol...csak szaladgál.

Ha nagyobb üzletbe készülünk, akkor előtte megbeszélem vele, hogy csak akkor megyünk szandált venni, ha leül és hagyja, hogy felpróbáljam rá.

3 évessel ezt szerintem már meg lehet beszélni.

Ha mégsem fogad szót, akkor meg megyünk haza és kész. Egy kis rohangálás egyébként egy nagyobb üzletben is belefér (szerintem) :) Vedd lazán.

Ha magamnak szeretnék vásárolni, akkor az problémásabb egy kicsit, mert ugye akkor nem Vele vagyok elfoglalva, de soxor az eladók ajánlkoznak, hogy foglalkoznak addig Ők a fiammal,hagyjam csak hagy rohangáljon, őket nem zavarja....

Szóval szerintem ne görcsölj ezen. Hagyd, hogy rohangáljon (amíg nem tesz tönkre semmit, addig úgy sincs baj) ha az eladóknak nem tetszik, akkor mond meg nekik, hogy akkor máshol fogod elkölteni a pénzed, vagy egyszerűen ne érdekeljen.

Nem a Te kisfiad lesz az első és az utolsó sem, aki egy boltban rohangál :)

2012. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is babakocsival megyunk bevasarolni,26 honapos es van a taskamban 1-2 apro jatek,kizarolag ilyen alkalmakra,bar lehet 3 evesen mar be se ul a kocsiba...
2012. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!