Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Külföldi bababarát hotel 17...

Külföldi bababarát hotel 17 hónapossal?

Figyelt kérdés

Nyárom sajnos nem tudunk elmenni sehova, mivel a férjem a maunkahelyén nagy hajtásban van aug. végéig (talán még szept. is beleesik), még hétvégén is dolgozik.

Mindenképpen szeretnénk elmenni nyaralni, főleg, hogy végigdolgozza a nyarat. Azon gondolkoztunk, hogy olyan helyet keresnék, ahol még szeptemberben is lehet strandolni. Sajnos lövésünk sincs merre felé keresgéljünk, de mindenképpen valamilyen utazási irodán keresztül kellene, mert üdülési csekkel szeretnénk fizetni.

Van estleg valakinek tapasztalata, tippe, ötlete merrefelé keresgéljünk?


2009. júl. 2. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a nemzeti üdülési csekkre gondolsz, akkor azzal csak magyarországi kikapcsolódást lehet fizetni.

Én itt érdemes körülnézned:

[link]

2009. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, meg fogom nézni.

Arra gondoltam, hogy ha utazási iodán keresztül mennénk külföldre, akkor fizethetnénk üdülési csekkel... Vagy akkor tévedek?

2009. júl. 2. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg semmilyen formában nem lehet külföldi utazást fizetni vele. Gyakorlatban hallottam olyat, hogy úgy variálta át az utazási iroda a számlát, hogy ha pl. buszos utazásról van szó, hogy a határig fizetheted ÜCS-vel az utazást, onnan nem, vagyis több számlát állítanak ki egy utazásról.


Mi tavaly novemberben voltunk ücs-vel a 7 hónaposunkkal "nyaralni" itthon egy wellness szállodában, nagyon jó volt napozás nélkül is. Persze megértem, ha ti napfényt szeretnétek.

2009. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

mi szeptember 11 től voltunk Törökországban, Alanyától 1 km-re Konakliban. Igaz, mi nem babával voltunk, de rajtunk kívül szinte csak gyerekesek vagy nyugdíjasok voltak. A pincérek szinte oda voltak a gyerekekért, állandóan vitték-hozták őket, játszottak velük. napközben nem tudom, milyen programok voltak a babáknak, de este mini disco volt, előtte programok a gyerekeknek, együtt énekeltek, táncoltak a színpadon. (érdemes megtanítani neki aramzamzam dalt, ez is minden este volt) Homokos a tengerpart, a szálloda nem a legújabb, de mindennel felszerelt, rengeteg kaja közül lehet választani.

A stratutazás nál foglaltuk le, Hotel caretta beach konakli. Szeptemberben olcsóbb is az út, és állítólag ajkkor a legjobb Törökbe menni, mert már nincs akkora hőség, de a tenger pont akkora melegszik fel! Általában 30-32 fok volt napközben végig sütött a nap, éjszak sem volt kibírhatatlan meleg!

SZóval én csak ajánlani tudom! azóta megszületett a babám, de mi is tervezzük, hogy oda vele is visszamegyünk!

2009. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!