Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik miatt fenekeled el a...

Mik miatt fenekeled el a gyerekedet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
3,5 éves,eddig egyszer csaptam rá a fenekére,de szerintem akkor se ő volt sokkal rosszabb a többi naphoz képest,hanem az én tűrőképességem volt véges,és a sokadik földhöz vágás,megbeszélés,büntetés után rávágtam a seggére.nem volt lelkiismeretfurdalásosom,de tudtam,hogy ez most miattam történt.nála a gyengédséggel,sokkal többre megyek,még ha épp kifordult önmagából is.
2012. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Legújabb őrültsége 3,5 éves fiamnak, hogy felmászik az ablakba és kinyitja. Szép szó nem ért semmit, ezért már kapott a fenekére. De most is megcsinálja.

Valamelyik nap azért kapott, mert alvás helyett a fenekében turkált, és úgy rajzolt a falra. Amikor megláttam, hogy tiszta kakás a fal elöntött az ideg, és kapott a fenekére.

2012. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha dobalja az etelt, ha duheben-hisztijeben foldhoz vag mindent (repul a kisszek, a babakocsi, abszolute minden), ha felmaszik a radiatorra. Persze elotte ezerszer elmondom, hogy nem szabad. Ma pl az erkelyajtoval "jatszott", kivagta, bevagta. Ma csak beigertem a popsira verest. Altalaban hasznal, ha elviszem az ajtotol.
2012. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

nem emelek kezet a saját gyermekemre!!! se kezére se fenekére nincs olyan ok!!!!

és van gyerekem és volt hiszti korban

2012. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, minden elismerésem a 4. válaszolónak.

Én is rá szoktam csapni a fiam fenekére, amikor már hatodjára szólok valamiért, és csakazértsem. Büntisarokkal általában megoldjuk, de ha mégsem, akkor jön a fenekelés. Sőt, én bevallom, néha a szájára is rá szoktam csapni, amikor csúnyán beszél. Amióta oviba jár, nagyon sok rosszat eltanult a többiektől. Próbálkoztam mindennel a csúnya beszédről való leszoktatásnál, de nem jött be semmi.

2012. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
kedves 4. válaszoló , te mit tennél, ha a gyerek előreszalad beszáll a liftbe és elindul? 35 hetes terhes vagyok és nem tudok utána futni , azt hittem szívrohamot kapott, akkor kapott egy jókora pofont. azóta sem csinált ilyet.
2012. jún. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
2-es, ott a pont! Legközelebb adj neki zsírkrétát:D
2012. jún. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!