Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisfiam fityma...

2,5 éves kisfiam fityma plasztika mütéten esett átt. Hogy tudom neki ugy elmagyarázni, megértetni vele, hogy ne maradjon nyom benne? Mármint, hogy mért történt az egész.

Figyelt kérdés
fitymaszükület miatt kellett müteni.de ö csak egésznap sir,és azt hajtogatja,hogy ott a bibi.nem akar se pisilni sem kakilni.mit csináljak?2 napja történt a mütét

2012. jún. 10. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt tudnod kell, h csípi a pisi a fütyijét, ezért se akar pisilni. Nálunk csak fitymafelrántás volt, de vagy 3-4 napig azt ordította pisiléskor hogy "naaaagyonfáááj", és szegény nagyon oda volt:( Én adtam neki legalább éjjelre fájdalomcsillapítót, h jobb legyen.

Nem mondták h valamilyen krémmel kenegetni kell? Nekünk utána körömvirággal kellett, az gyulladáscsökkentő is.

Amúgy max. 1 hét alatt lecseng ez, megnyugszik a kis fütyije, és minden oké lesz , csak türelem! :)

2012. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem kell kenegetni,hisz nyilt seb van ott,csak kamillázni.
2012. jún. 10. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen megmondtam neki, hogy beteg volt a fütyije és a doktor bácsi meggyógyította. fog még fájni, de utána teljesen rendbe jön. Megértette, és mondja is hogy a doktor bácsi meggyógyította, viszont fél éve volt a műtét és még mindig vagy fáj neki, vagy csak akkor a trauma volt, hogy beképzeli, hogy fáj (a doki azt mondta nem fájhat), hogy nem engedi hogy hozzányúljunk. Mindig harc a mosakodás és sírás is sokszor van belőle.
2012. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uristen,hát pont ezt szeretném elkerülni,h ilyen nagy trauma legyen belöle.fél év az már sok idö.tényleg sokkolta öt az eset.
2012. jún. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!