Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Mit gondoltok erről a cikkről? Ti "sztárolnátok" a kis lányotokat?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 11. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy időben néztem ezt a sorozatot, de bosszantott így leszoktam róla. Véleményem szerint ez az egész több, mint káros, de mivel nekem nem kell indítani rajta a lányaimat és semmi hatással nincs rájuk...bevallom nem érdekel már, hogy ki hogyan cseszi el a lánya életét a saját be nem teljesült vágyai miatt.
2012. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen "anyának" nem gyerek kellene. Még egy kutyát sem bíznék rá. Nagyon elítélem. Mi lesz ezekből a gyerekekből ha felnőnek? Be kéne tiltani az ilyet.
2012. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én azt nem értem, hogy miért kell kiló sminkkel elrontani, és miért úgy kell kinéznie mint egy felnőtt "prostinak" elnézést ha valaki nem így gondolja, de szerintem így van, miért nem azt értékelik, hogy milyen természetes szépségek, a kis bőrük makulátlan, és ártatlan gyönyörű szemük van...miért kell őket már ilyen fiatalon erre nevelni? És igen akkor mi lesz velük, ha már nagyobbak lesznek, 10 évesen már nem kell majd ennek az ipar ágnak, max ha nagyon szerencséjük van, és tovább viszik őket mindig másik kategóriás versenyekben.
2012. jún. 11. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Amíg néztem ezt a műsort arra kellett rájönnöm, hogy azért csinálják ezeket a cicoma versenyeket (azt hiszem így hívják, ha póthaj, smink stb kerül a gyerekre), mert bocsi a kifejezésért, de rohadt sok pénz van benne. 1 idétlen csilli villi kisruha 3-6e dollár+ a haj, a smink és egyéb szarok... na ezért nem fogják soha abbahagyni, mert sok gonosz ember szarrá keresi magát rajta. A lányok meg örülnek, ha így nézhetnek ki (1x látta a 4 évesem is és rögtön ő is így akart felöltözni) nekik móka, a szülők meg úgy hülyék ahogy vannak.

Mindig vannak olyanok akik más hülyeségéből gazdagodnak meg :x, volt olyan, hogy természetes szépségével indult egy kislány, de sehová nem jutott.

Viszont szerencsére szerintem ilyen verseny Mo-n nem igazán van...bár bevallom én a sima gyerekszépségversenyeket sem szeretem, mert a szépség főleg gyerekkorban olyan szubjektív és sok kislány csalódásként élheti meg, ha még a dobogóra se jutott fel...pedig szép, csak épp a szervezőknek más a zsánere.

2012. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Torz lelkű szülők torz lelkű gyermekeket nevelnek. Ezért van bizonyos országokban étkezési zavaros gyermekeknek már klinika. Láttam részeket ebből vagy hasonló műsorból. A kislányok szinte egytől egyig műanyag babáknak vannak maszkírozva. Paróka, műszempilla, sőt kivehető kis műfog előre (nem tudom mi annak a fognak a neve, de van neki)Aztán amikor az egyik kislány rontott, nem hittem a szememnek, hogy az anyja nem szólt hozzá. Ezeknek a kicsiknek a játszin kellene homokozni. Vagy éppen a kis barátnőikkel királylányost játszani, de nem szépségversenyest, hanem sárkányosat, babázósat főzőcskézőset. Én személy szerint soha nem vinném ilyen versenyre a kislányom, pedig gyönyörűnek tartom.
2012. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennél jobban én sem tudnám megfogalmazni a véleményem:

[link]

2012. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyik válaszoló írta, ilyen nőre még kutyát sem bíznék, nemhogy gyereket!
2012. jún. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!