Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 14 hónapos. Ha már...

Kisfiam 14 hónapos. Ha már jobb idő van, kell rá még sapka? Nem fog megfázni a füle? Sok gyereken már nincs sapka ilyenkor.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöm gyereke 28 hónapos kisfiú, és ők még adnak rá néha, olyan kis nyári kapal szerűt.
2008. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általában úgy öltöztetem a kislányomat, ahogy én vagyok. ha én nem fázok, szerintem ő sem. persze, ha kicsit fújdogál a szél szoktam rá sapit adni.
2008. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem attól is függ, mennyi haja van, nem csak a széltől kell óvni, hanem a naptól is! Én adok a fiamra baseball sapit, az a szemét is árnyékolja.
2008. ápr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányomon szinte áprilistól-szeptemberig olyan sapi van, amelyik vékony, véd a naptól, de van füle is. A fület be lehet fordítani a sapiba, így nincs a fülén. De ha fúj a szél, a fülével együtt kötöm meg a fején. Sajnos csak a Brendonban találtam ilyet, füllel együtt egy kicsit drága, de szerintem megéri, mert tényleg hónapokig viseli, aztán majd az öccséé lesz jövőre.

Ilyesmire gondolok:


[link]


[link]

2008. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. ápr. 29. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!