Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen vittétek (vinnét...

Mennyi idősen vittétek (vinnétek) először moziba a gyereketeket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam most 1,5 éves, de eszembe se jutna elvinni. Majd, ha nyugodtan végig tudná ülni, és érdekelné akkor.
2012. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi 3 évesen vittük először gyereknapon,a bogyó és babóca új 13 részét vetítették.Az jó alkalom volt a "próbára",mert minden féle korú gyerek volt és tudtuk hogy ha túl hangos,unja vagy bármi ,nem zavarunk másokat a ki jövetelünkkel,vagy esetleges sírással amíg kijövünk. De azt már tudtuk hogy otthon is ,végigülte az egész estés-rajzfilmeket.Jelentem élvezte és boldogan végignézte.Szóval én azt gondolom függ a rajzfilm milyenségétől és a gyerektől is.Most már eltelt egy év,és szeretne moziba menni a Madagaszkárra,visszük!
2012. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ötödikes koromban voltam először, az iskolával néztük a Sacra Coronat. Aztán legközelebb középiskolában voltam, akkor a Sorstalanságot néztük meg. Utána rákaptam és azóta néha elmegyek a barátnőimmel (évente 3-4 alkalommal), de a szüleimmel sose voltam moziban, pedig ők is járnak, de valahogy nem egyezik az ízlésünk. Az én kisfiam még csak 3 hónapos, de ha már óvodás lenne, elvinném bábszínházba, színházba, oda engem is vittek rendszeresen, hatalmas élmény volt. És nálunk olcsóbb is, mint a mozi, mondjuk gyakrabban is jártunk. 25N
2012. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam 6 éves lesz, és most megyünk a hétvégén először. Mostmár ott tartunk, hogy 2 órát végig tud ülni, ha érdekli, amit nézünk. De ettől most nem félek, mert a Madagaszkár 3-ra megyünk, és imádta a másik 2-t is. :)
2012. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

2,5 éves volt a kisfiam,amikor először voltunk vele moziba.Szépen végigülte,csak pisilni kellett neki kimenni.

Másodszor 3 éves korában voltunk,akkor sem volt semmi baj:)!

2012. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keresztlányom még nem volt kettő ,mikor elvittük. Végigülte az egészet, Shrek imádó volt, már 1éves korában vagy napi 3x végignézte.

A fiam márciusban volt kettő de még nem vinném el, még nem érett rá, nem néz végig 20percnél hosszabb mesét.

2012. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!