Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, aki ilyen jó időben is...

Van, aki ilyen jó időben is ad a gyerekére harisnyát?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha elmentek valahova. És szoknyához gondoltam.
2012. jún. 15. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz fiam van, de ha lányom lenne nem adnék rá. Nagyon meleg van, főleg a napon. Viszont kenem 50 faktoros naptejjel a lábát, kezét, arcát...szóval ami kilóg a ruhából! (:
2012. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 lányom van, de 20 fok felett (kb) pláne ilyen melegben nem adok rájuk harisnyát. Naptejjel bekenem őket és próbálom minél lengébben öltöztetni, mivel már szaladgálósak (2 és 5 évesek) így ugyan úgy öltözetetm őket, mint ahogyan én (már ami a réteget stb illeti). Sőt zoknit se vesznek a szandihoz (csak a kicsi néha, de ő meg azért, mert kéri)
2012. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem adok rá, csak simán a szoknyát és persze kenem naptejjel.
2012. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben nem adok rájuk. Simán szoknya, ha elmegyünk valahova, esetleg egy vékony kis zokni, hogy ne törje a lábát fel a cipő.
2012. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van, de olyan szempontból nincs különbség hogy én rövid nacit/kertésznacit adok rá, sokszor olyat ami térd fölött ér. Harisnyát tuti nem adnék rá, bár ránk néha mondják hogy nagyon lengén vagyunk öltözve. Viszont zoknit szoktam a szandi alá, mert még csak most szokja a cipőt.
2012. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggel elindultunk egy térd alá érő leggingben, hosszú ujjú bodyban és egy zsákruhában (biciklizni, ahol van menetszél, ugye). Ott teljesen jó volt így. Aztán 11 körül a játszótéren levettem a ruhát, feltűrtem a body ujját, és mezítláb rohangált a homokozóban. Harisnya már sok sztem.
2012. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ezt nem értem!Az ha hűvösebb van még elmegy a harisnya,de kánikulában?Ez már gyermekkínzásnak minősülne!Esetleg még azt megérteném,ha valami különleges alkalomra kell rájuk adni(pl.néptánc),de csak addig van rajtuk.Abba még belegondolni is borzasztó,hogy egész nap rajtuk lenne,csak mert láttam tegnap is pár gyerkőcön és csodáltam,hogy nem voltak nyűgösek.De bezzeg egyes szülők arra nem gondolnak,hogy a döglesztő hőségben a harisnyanadrág miatt a gyereknek nem szellőzik a lába,a puncija,beleizzad a lába,bepállik a valaga és a gombásodásról még nem is beszéltem.Pláne ezektől a koszos olcsó kínai harisnyáktól tudnak piszkosul izzadni.Totál műszálas,és még nem is szellőzik.Na meg a bőrüket is irritálhatja(viszketés).A régebbi harisnyák sokkal jobbak voltak szerintem.Úgyhogy tessék a harisnyát a szekrény aljára száműzni,és késő ősszel elővenni!
2012. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!