Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves fiam a popsijába...

2,5 éves fiam a popsijába dugja a kezét és szagolgatja. Erre hogy reagáljak? Többször rászoltam h ne csinálja, de csak nevet és késöbb folytatja. Ilyenkor?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Új világnézetet teremtett, mostantól mindenki ezt fogja csinálni!!!!!!
2012. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Le lehet pontozni, én kezére csapnék. Ebből azonnal megérti, hogy ez nem vicces, hanem gusztustalan és komolyan haragszom érte.
2012. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert felkelti vele a figyelmedet. Próbáld most egy darabig nem észrevenni, akkor valószínűleg gyorsan le fog róla szokni.
2012. jún. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Azért a kezére ne csapj, hanem mondd el neki, hogy a popsijába olyan baktériumok vannak, amik ott nem okoznak bajt, de ha oda nyúlkál akkor beteg lehet.
2012. jún. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy miért ne csinálja: koszos lesz a kezed, nem illik, stb, és tereld el a figyelmét. PL. azonnal bevetném, hogy nincs-e kedve kicsit homokozni, mert találtam egy új formát, vagy van egy jó mesekönyv amit még nem olvastunk. Bármi, amire tudod, hogy ráharap majd. De ne csinálj belőle túl nagy ügyet, mert akkor azért fogja csinálni, hogy felhúzzon vele.
2012. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

4. válaszoló!

Szerinted egy 2,5 éves gyerek tudja, hogy mi az a baktérium??

Bizony én is a kezére csapnék.

2012. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!