Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik fülbevalót választanád...

Melyik fülbevalót választanád 3 éves kislányodnak?

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]

vagy

[link]


Nem konkrétan a füliket nézd, hanem a jellegét. Tehát melyik jobb választás, a kicsi karika, a bedugós, vagy az akasztós? Köszi a válaszokat.


2012. jún. 25. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első nem tetszik, olyan jellegtelen, szerintem nem gyereknek való. A második, a bedugósok szépek, de szerintem szúrnak, így marad a harmadik fazon ami nálunk szóba jöhetne. A lányomnak amerikai kapcsos van, az hátul kapcsolódik, nagyon szeretjük és mutatósak is.
2012. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A lányomnak olyan van, mint a második, bedugós, katicás majdnem ilyen. Nagyon szép. Mindenki dicséri.

És egyáltalán nem szúr, sosem volt vele gondja, sosem panaszkodott rá. :)

Már 4 éve a fülében van.:)

2012. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az első túl egyszerű. A második cseppet sem praktikus mindennapos használatra, és könnyebb elhagyni is. A harmadik meg ugyan praktikus, de nekem nagyon ódivatú.

Én ha most lányom lenne, akkor ilyet tennék a fülébe:

[link]

Megjegyzem, a közvetlen környezetünkben 2kislány van, nekik is ilyen fazon van a fülükben.

2012. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3. Fajtát választanám, választottam.

Orexben 9-15 ezer között vannak, 3,5 éves lányomnak Katica van rajta, piros pötyökkel.

Mindenki dícséri. Kényelmes neki, nem kapcsolódik ki, nem nyomja.

Volt szivecskés, pillangós, virágos, nagyon kis csini csajos darabok!

2012. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak rengeteg fülbevalója volt, pedig csak 3 éves. Úgyhogy tudok nyilatkozni. A második fajtát könnyű elhagyni, még felnőttnek is. Amit az előző válaszoló linkelt, olyan kapcsosból a lányom kettőt is elhagyott. Persze az is számít, hogy mennyire szorosra van megcsinálva a kapcsa, mert egyszer kaptunk ilyet ajándékba és egyből vissza is kellett vinni kicserélni, mert nem zárt elég jól a csatja. Ettől függetlenül a jót is elhagyta. Létezik olyan is mint a második linken, de menetes a csatja (mint egy csavar és az anya), az sokkal biztonságosabb, bár ilyet ritkán látok magyar boltokban. Nekünk van egy olyan menetes fajta, és pont katicás, de még nem mertem beletenni a fülébe, a sok elhagyás után, azt nagyon féltem, mert olyan helyen vettük, hogy nehéz pótolni.

Most mégis olyan harmadik belinkelt fajtát visel, az még sosem esett ki a füléből. Igaz nem annyira divatos, mint a többi fajták, de sokkal biztonságosabbak. Már elég sok divatosat viselt, úgy gondoltam, most jobb a biztonságosabb, és ha majd tud vigyázni rá, akkor kap divatosat újra.

Az első tényleg elég egyszerű, de szerintem nehezen esne ki a füléből. Nekem volt ugyanilyen fülbevalóm pár éve, és nagyon jó volt.

2012. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik az első. A második nagyon aranyos, a harmadik is szép, csak félnék, hogy valami beleakad (pulcsi, törölköző...)
2012. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A második szép de elveszik.kettőt hagytunk el.Az utolsó nem az a nagyon cifra, de jó a kapocsa.Az elsőhöz hasonló fülbevalónk volt most és 2x esett ki a füléből.
2012. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A lányomnak bedugós van, de aranyművessel csináltattuk. A szár hátul nem lóg túl a dugón, ezért nem szúr egyáltalán, és olyan szoros, hogy én is nehezen bírom kivenni a füléből, mert menet van a dugó helyének a száron.

Van neki cseresznyés, kb mint a képen, csak aranyból, a levél zöld, a cseri piros, de a körvonalak és a szár sárgaarany. nagyon-nagyon cuki

[link]

van szívecskés is, mert az a jele az oviban és ilyet kért szülinapjára, szintén ugyanitt csináltattuk, picike szív, körvonala sárgaarany, közepe piros zománc.

Van ilyenje is, csak sárga arany. nem szereti sem ő, sem én, könnyen kikapcsolódik, beleakad ide-oda, haja rátekeredi kstb. szép de nem praktikus egyáltaáln

[link]

2012. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a harmadik fajta van, de olyan, hogy három kő van benne és semmi állatforam vagy ilyesmi, tehát akár tizenévesen is hordhatná. Egyszer elhagytuk már, de meglett. Kétszer kellett csináltatni a kapcsát, de így is nagyon szeretjük, mert kényelmes.

Viszont a bébifülbevalója olyan volt, amit a azthiszem a második válaszoló linkelt. Két hónapos korától, két éves koráig az volt, azt egyszer sem hagytuk el, egszer sem kapcsolódott ki, csak azt hamar kinövik, ahogy nő kis fülcimpájuk, ha meg sokkal nagyobbat vszel, akkor az csúnya.


Ha esetleg karikát szeretnél, van olyan, amin elöl középtájt van minta vagy kő, az aranyosabb. Sajnos linket nem tudok.

2012. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, a harmadik válaszoló linkjét értettem.
2012. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!