Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 vagy 3 gyerek? Lécci írjatok...

2 vagy 3 gyerek? Lécci írjatok le mindent kb mennyi a kiadásotok egy hónapban hány évesek a gyerekek stb. Nekem van már 2 fiam 2 éves és egy 2 hónapos nem vagyunk gazdagok, de megélünk 5-6 év mulva szeretnék 3. -at, de bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést egy kicsit off a válaszom,de erre a kérdésre kapott válaszoktól nem leszel bizonyosabb.Egyrészt te tudod hogy ténylegesen hogy éltek,nyilván két gyermeked mellett tisztában vagy a kiadásokkal,+ nem várt költségekkel stb.Másrészt 5-6 év rengeteg idő,rengeteg minden megváltozhat(remélhetőleg pozitív irányba)történhet.Szerintem felesleges ezen bizonytalankodni most,legyél boldog a két fiacskáddal,aztán pár év múlva tedd fel ezt a kérdést,magadnak leginkább! :)egy szintén két kisfiú anyukája(aki már nem tervez többet)
2012. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, és én is remélem hogy az a változás pozitív lesz. :-)

Nálunk 3 gyerek van, de nálunk másodjára ikrek lettek. Még kicsi mindhárom, de olyan nagy különbséget nem érzek aközött hogyha 2 vagy 3 lenne. 4 éves lesz a nagylány, 2 évesek a fiúk. Kiadás?

Rezsi: 18 e a villany, 7300 a víz, fával fűtünk (vízteres kandalló, ez egy szuper találmány!!!), gáz nincs. a többi csekk lényegtelen(a kérdés szempontjából), mármint van telefon, tévé, de ez már nem a gyerekektől függ ugye.

A fiúk még pelusosak, az sokat elvisz, meg rettentően sokat tudnak enni, nagyon szeretik a zöldséget, gyümit. Ami nincs a kertben, az meg szoktam venni. Nem számoltam mennyi megy el egy hónapban kajára,70 biztos. Mi lesz még később?!?

2012. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!