Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek Bartos...

Mi a véleményetek Bartos Erika Zakatoló c könyvéről?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Bartos Erika könyvei felettébb butácskák, csak nagyon népszerűek. Jó volt a marketing.
2012. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Minden verses könyve jó,mert dallamos,és könnyen megszeretik a gyerekek.

Én a bogyó és babócát,és az anna peti és gergőket nem szeretem.

2012. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk a Bárányfelhők van meg, de az nagyon aranyos. Szeretem (és a gyerekek is), mert sok benne a rajz és könnyen megjegyezhető versikék.

Nekem sokszor az a bajom a "régi" mondókákkal, versekkel, hogy tele van olyan szóval, amiről fogalmam sincs, hogy micsoda. És akkor persze megkérdezik a gyerekek, én meg nézek hülyén.

Bartos Erika verseiben az összes szót ismerem legalább, ez is valami.

2012. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

n most vettem épp a napokban, mégcsak most ismerkedem vele :) a rajzok jók, ritmusosak a mondókák...de nekem akkor is a régi versek tetszenek, amiken én is felnőttem!!!

a lányomat, amúgy nem érdekli.....a Bogyó és Babócát viszont szerette, de csak dvd-n....az állatos, autós könyvek a kedvencei

2012. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó! Mi régieket is szoktunk olvasgatni, meg ezeket is.

Hogy butácskák lennének? Egy néhány éves kisgyereknek valószínűleg nem az atomreaktor működési elvét fogom elmagyarázni...

2012. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Fogadtam rá, hogy hogy le leszek pontozva.

Nem kell agysebészeti szakkönyvet olvasni a csemetének, de ezek a könyvek nem túl színvonalasak. Bárki tud ilyet írni, akiben egy csöpp írói tehetség van. Nem értem miért lett ilyen híres. A rajzok is olyan semmilyenek. De hát divat Bartos Erika könyvet venni, meg dicsérni, mert akkor látszik, milyen tájékozott anyukák vagyunk. Ez olyan mint hogy pár éve mindenki Coelho könyveket vett rogyásig, mert az volt a menő.

2012. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!Kedves elsö neked is mivel mindenkinek megvan a maga véleménye.Nekem csak annyi az én kisfiam szereti a Bogyó és Babócát valamint az Anna Peti Gergöt.De verses könyvünk még nem volt de tegnap megkapta és neki is nekem is nagyon tetszik.Nekem a versek nagyon dallamosak fülbecsengöek.A rajzok meg egyszerüek és jopofák.Soha nem felejtem mikor a lányom volt 3 éves ő akkor már rajzolt embereket és sík ideg volt mert nem tudodtt olyan királylányt rajzolni mint ami a mesekönyvben volt.Ha akkor lett volna ilyen mesekönyv amiben ilyen egyszerüen lettek volna lerajzolva az emberek nem torkolott volna sirásba szinte ez összes rajzolásunk.
2012. júl. 1. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!