Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaralt 3 évesen gyereked a...

Nyaralt 3 évesen gyereked a nagyszülöknél?

Figyelt kérdés
Kisfiam már szombat óta anyukáméknál van tegnap este kicsit mondogatta anyukámnak,hogy hazajönne .De aztán hamar túltette magát.Nagyon híányzik majd csak szerdán hozzuk haza de már kész vagyok.
2012. júl. 2. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Első gyerek 6 éves volt,amikor nyaralt a nagyszülőknél.Nagyon féltettük.Második gyereket már 2 évesen is otthagytuk egy hétre.Nagyon jól érezte magát:)
2012. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam szeptemberben lesz kettő,és nemrég volt három napot anyukáméknál.Nem is keresett,nem is sírt mikor otthagytam.Jól elvolt.
2012. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ősszel lesz 3 éves a fiam, anyósomék pénteken fogják elvinni magukkal vidékre. Jól érzi magát, néha hiányol minket, de egyébként jól elvan.
2012. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3,5 éves, még nem nyaralt a nagyszülőknél, és idén nyáron még nem is fog.
2012. júl. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hároméves, még nem nyaralt nagyszülőknél. Anyósomra nem bíznám rá, el se vállalná, Anyum meg dolgozik. Nála hagytam már éjszakára (szilveszterkor), illetve ha beteg, akkor is szokott rá vigyázni egy-egy napot (itt nálunk). Kényszerből odaadnám hosszabb időre is, vagy ha agyerek kérné, de egyelőre nincs ilyen helyzet. Ha sírna utánam, nagyon fájna, de tudom, van olyan, hogy nincs választás.
2012. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam tavaly 2,5 évesen volt egy-egy hetet anyumnál és anyósoméknál is. Most múlt hét hétfő óta anyumnál van, és csütörtökön hozza haza. A fiam nagyon élvezi, most kezdte mondogatni, hogy hiányzunk neki, de még nem jön ám haza! Nekem is hiányzik, próbálom magam lefoglalni, pl. végignézek egy dvd-t! Vagy olvasok, csupa olyat csinálok, amit mellette nem annyira lehet!
2012. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2-3 éves koromban 3 hétre (!!!) mentem el a nagyszüleimhez nyaralni Budapestre. Ki lehet bírni, legalább egy kicsit "eddzi" a gyereket.
2012. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!