Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenhol a kijáratot keresi...

Mindenhol a kijáratot keresi a gyermekem, mindenhonnan szökni akar. Valakinek van valami ötlete, hogy tudjam elmagyarázni, hogy ne menjen el nélkülem?

Figyelt kérdés
Játszóházból csak a kijárat érdekli. Most voltunk a Győrköc fesztiválon, egy pillanatra néztem rá a másik gyermekemre (ikrek) és már nem volt sehol a kis szököm, még jó, hogy volt karszalagja és 10 perc után hivott egy segítőkész ember, hogy megtalálta bóklászó kisfiamat. 23 hónapos
2012. júl. 8. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam az enyémnek, hogy én sem hagyom ott őt sehol, ő se menjen nélkülem sehova, ha bemegyünk pl egy boltba, vagy fagyizóba (mert régen előfordult ilyen).
2012. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem voltam ilyen helyzetben, de valószínűleg beszereznék egy gyerek "hámot", ha olyan helyre megyek vele, ahol elkeveredhet, vagy baj érheti. Pláne ha ikrek. Nem irigyellek.
2012. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még annyi, hogy elmagyarázhatod neki, hogy ha nem szalad el, nem kap hámot (vagy babakocsit), de ha nem tud jól viselkedni, akkor kénytelen leszel korlátozni őt, a saját biztonsága érdekében.
2012. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A gyerek "pórázra" már le is adtam a rendelésemet.
2012. júl. 10. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!