Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Grapefruitmag kivonat tartós...

Grapefruitmag kivonat tartós használata kivédi a vírusos, baktériumos fertőzések nagy részét? Vélemények a grapefruitmag cseppről?

Figyelt kérdés
Olvastam babáknak kapható grapefruitmag kivonatról,hogy kivédi a betegségeket stb.Mi már minden féle vitamint kipróbáltunk és mégis mindíg betegek a gyerekek.Gondoltam ki kéne ezt próbálni hátha.A gyerekorvos majd megnézi a gyerekek vérképét ha meggyógyultak mitől kapnak minden nyavaját el.Vélemények,tapasztalatok?

2012. júl. 13. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vitamint kell adni,hanem a probiotikumot. Nekünk minden orvos ezt ajánlja. Bonolact pro kid pl. Én a grapefruitmag cseppet magamnak adagoltam régen,mert minden nyavaját elkaptam. Mire végül kiderült,hogy allergiás vagyok pár alapélelmiszerre. Amióta kerülöm az allergéneket,nem is vagyok beteges. A nagyobbik gyermekem nem volt beteges,majd egyszercsak mindent elkapott. Ekkor allergiavizsgálatra utalta a doki,és kiderült mikre allergiás ő is. Amióta kerüljük az allergéneket, semmi baja! Megjegyzem sem neki,sem nekem nem voltak allergiás tüneteink,csak a sok betegség. A belgyógyász elmagyarázta,hogy ilyenkor az allergén bár nem okoz látványos, jellegzetes tüneteket, az immunrendszert gyengíti belülről. Immunrendszer erősítésére pedig a probiotikum a legjobb,nem a multi és egyéb vitaminok. Évente 2 probiotikum kúrát csinálunk azért,mert az emésztésnek is jót tesz. Visszatérve a gmag csepphez, jó dolog,de menjetek el allergia vizsgálatra,hogy a kiváltó ok kiderüljön. A gmag csepp lényege, hogy folyamatosan kell adni,nem csak hébe hóba.
2012. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos azért kér teljes labort meg mondta majd ha nem lesznek betegek el kell mennünk gégészetre is.A lányom 4 a fiam 2 éves és mostanában mindent összeszednek.
2012. júl. 13. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nálunk is megjelentek állandóan a betegségek. Vettem én is babáknak való grapefruitmag cseppeket de semmit nem használt.

Aztán kivetettem az orrmanduláját, mert amikor elkapott valami betegséget a gyerek megdúzadt az orrnyálkahártyája nagyon és nem tudott rendesen kifolyni a trutyi az orrából ha állandóan szívtam akkor sem.

Na most az orrmandulaműtét március elején volt, azóta még náthás sem volt! Előtte meg egyfolytában betegeskedett!


Ez csak egy tipp volt, hogy esetleg egy orrmanula kivét jót tenne. Nagyon sok betegséget ki lehet védeni vele ha nincs!


Aztán kaptunk még a műtét előtt egy fél évvel un. Bronhowaxon immunerőssítőt receptre a dokinéninktől. Elég drága , de az szerintem megéri. Főleg a felsú légúti betegségek ellen véd. Kúraszerűen kell szedni 3 hónapig.. a tájékoztatóban benne van.

2012. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A teljes vérkép, vagy teljes labor nem fogja kideríteni, hogy allergiás e valamire.
2012. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De a fül-orr gégészet igen,mert majd oda is mennünk kell.Egyébként ő is mondta hogy lehet az orrmandula kivétel lesz a vége.:(((
2012. júl. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!