Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Majdnem 5 év korkülönbség a...

Majdnem 5 év korkülönbség a gyerekek között, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
unokatesóméknál így van 3 gyerek. Imádják egymást, és játszani is jól tudnak együtt!
2012. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tesóm és köztem 5 év 5 hónapban!

Soha nem volt semmi gond ebből, imádtuk, imádjuk egymást. Sőt, anyu szerint neki így nagyon könnyű volt.

7 hónapos a fiam, ha nem is ennyit, de 3-4 évet várok a második babával!

2012. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan 3 van, és a legnagyobb és legkisebb között van 4 év 2 hónap, de szerintem ez egy nagyon jó korkülönbség. A nagy imádja a picit, és segít is sok mindenben körülötte. Mondjuk ő már rutinos tesó, de akkor is bámulatos számomra, amekkora szeretettel körülveszi a babát :o Talán még játszani is tudnak majd később együtt :)
2012. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tesóm és köztem 4 év 2 hónap és tök jó volt!

(enyémek között 2 év és azt naon nem ajánlom)

2012. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4,5 év van a lányom és a fiam, között, nagyon jó! Féltékenység nincs, ellenben a nagylányom imád segíteni a másfél éves kisöccse körül, meg játszani vele. Ha újrakezdeném, megint így csinálnám :)
2012. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
köztem és a nővérem közt 4 és fél év van. volt sok vita, de szerintem minden testvérpárnál előfordul. azonban kb 1 éve megváltozott minden, alig vitázunk. "felnőttünk" 16/L
2012. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!