Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan tudom meg hogy kislányo...

Nittababy kérdése:

Honnan tudom meg hogy kislányom érett a bilire?

Figyelt kérdés
Ha pisil és kakil bele akkor érett rá??

2012. júl. 16. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem biztos. hivatalosan 2.5 eves kortol erzik a kicsik a pisiloingert. az ha veletlenul belepisil meg nem erettseg.az enyem 2 eves es 7 honapos volt mikor egy reggel kijelentette hogy o mar nem ker pelust. azota szobatiszta nappalra . ejjel meg elofordul baleset. a bilire ra se nezett ,ki is dobtuk. egyenest a wc-t hasznalta.
2012. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2012. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha csak véletlen belepisil, vagy akár rendszeresen még az sem jelenti azt.

Onnan tudod, hogy nem pisil-kakil be egy egész nap a bugyiba.:)

Rövid ideig vissza tudja tartani.

2012. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de ugye evvel nem teszek rosszat neki?(szeret bilin lenni)
2012. júl. 16. 20:18
 5/16 A kérdező kommentje:
16 hónapos apja megvette neki a bilit múlt héten mutatta hogy azt akarja én rá ültettem azóta szeret rajta ülni!!
2012. júl. 16. 20:22
 6/16 anonim ***** válasza:
miért rontanád el?? akkor lenne így ha ráerőltetnéd a dolgot,de ha szeret ráülni ,az csak jó!
2012. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert már tettem fel egy bilivel kapcsolatos kérdést és lehurrogtak hogy milyen rossz anya vagyok hogy 16 hónaposan biliztettem!!
2012. júl. 16. 21:35
 8/16 anonim ***** válasza:

az enyém 14hónapos,és én is hagyom,hogy rá üljön.legalább barátkozik vele addig is. erőltetni nem erőltetem.


az emberek szeretnek felháborodni,és lehet hogy rögtön azt gondolták,hogy te ezt erőszakkal teszed a gyerekeddel.

Ne foglalkozz velük!

2012. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Naponta több kérdéstteszel fel ezzel kapcsolatban, hol több-hol kevesebb információt osztasz meg velünk, de egy a lényeg. erőszakos vagy és a gyerek issza meg a levét.
2012. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor érett, ha tudatosan szól, hogy pisilni, vagy kakilni kell és vissza is tudja addig tartani, amíg bilire ül.
2012. júl. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!