Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora gyerektől várható el,...

Mekkora gyerektől várható el, hogy ne pukizzon társaságban, csak a vécén?

Figyelt kérdés
Az én lányom még csak 2 éves, nem vele kapcsolatos a kérdésem, hanem egy rokon 6 éves kisfiúval. Már zavaró, hogy soha nem tartja vissza, de ő nem is nevet rajta, vagy ilyesmi, inkább nem érdekli. Elvárható lenne már, hogy visszatartsa?
2012. júl. 20. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem azért még egy felnőtt ember is pukizik a saját otthonában, és nem csak a wc-n
2012. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha a sok felnőtt a wc-re rohangálna egy puki miatt, leállna a népgazdaság.
2012. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D
2012. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat en ugy tanitom a gyerekemet inkabb a puki jojjon ki mint a mento a belcsavarodas miatt! En eppen eleget szenvedtem anno a megszegyenitesek miatt a mostohanoveremtol. Kesobb ha jobban megerti es olyan tarsasagban vagyunk akkor majd elmagyarazom neki ha pukizni kell vonuljon felre ha nem sikerult akkor meg hat nagy dolog!
2012. júl. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb. iskolás kor körül, vagyis 6-7 éves korban.

Viszont azért minden pukiért túlzás lenne a wc-re elvonulni :) Én arra tanítom a fiaimat, hogy jöjjön ki, aminek jönnie kell, csak ne a másik orra alá nyomja. Vagyis vonuljon félre egy lehetőleg jól szellőző helyre és kész.

Én magam sem szoktam mások orra alá pukizni, de azért nem is rohanok a wc-re. Visszatartom, ha olyan helyen vagyok, ahol nem lehet.

2012. júl. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaza van annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy inkább a puki jöjjön ki, mint a mentő, csak azt kell a gyereknek megtanulni, hogy ha pukizni kell, akkor ne tartsa a popsiját más orra alá!
2012. júl. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt egy felnőttől se várom el, hogy minden pukiért a wc-re szaladgáljon, pláne gyerektől nem várok ilyet!!!
2012. júl. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólókkal.

a két éves fiam még vigyorogva bejelenti hogy pukizott (ahol/amikor éppen sikerül), a nővére ennyi idősen már megértette, hogy ezt nem illik és egyrészt nem verte nagydobra, másrészt már tudatosan kerülte, hogy az orrunk alá durrantson. Ő nemsoká 4 éves lesz és már általában félrevonulva intézi ha más is van a közelben.

2012. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ha màr az anyja nem mondja neki, majd én valahogy Nagyon óvatosan mondom neki, hogy ilyenkor álljon arrébb kicsit a társaságból. Persze csak valahogy kedvesen.
2012. júl. 21. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!