Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » GYED alatt öszegyűlt szabim...

GYED alatt öszegyűlt szabim november 12. -én jár le, azt mondták, hogy marad még 14 napom ami szeptember közepétől (GYED lejártától) gyűlik össze év végéig, át lehet vinni jövőre szabadságot?

Figyelt kérdés

Év végén kezdek dolgozni (november 12) és akkor még vissza lesz 14 nap szabadság :-O .

Biztosan nem fognak örülni neki,hogy alig mentem vissza máris újra szabadságra kell engedjenek.

Vagy át kell vinnem majd az új évre ,hogy ne okozzak gondot ?


2012. júl. 25. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha örülnek, ha nem, átvinni nem tudod. Vedd ki két ünnep között, meg vidd át január első hetére.

Vagy az lenne a legegyszerűbb, ha megkérdeznéd a munkáltatódat, hogy vedd ki, hogy mindenkinek jó legyen.

2012. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem kifizették, úgy tudom már van lehetőség a szabadság egy részét pénzben megváltani.

Bár ha ez a tárgyévi szabi, akkor nem valószínű, azt hiszem csak a felhalmozottra vonatkozik.

2012. júl. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!