Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak az én gyermekemmel kell...

Csak az én gyermekemmel kell "veszekedni", hogy végre elaludjon?

Figyelt kérdés
Egyszerűen látom rajta, hogy fáradt, meg ő is mondja, hogy menjünk aludni. De annyit szenved, forgolódik, matat, kaparja a lepedőt stb. Már erélyesebben kell rászólnom, hogy most már csukja le a szemét. Amint lecsukja abban a pillanatban már alszik is.
2012. júl. 26. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam, két éves, és egy ideje, lefektetés után min 3

-szor szaladgálhatok be hozzá, mert vagy vizet kér, amiből iszik két kortyot, vagy pisilnie kell, mikor is kisajtol magából kb 5 cseppet. Ilyenkor én is erélyesen rászólok, hogy nagyon szeretem, de alvás idő van, és én is szeretnék lefeküdni aludni.

2012. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
két évesem ugyan ilyen. kész cirkusz az elalvás. a férjem és én a Jégkorszakból Sid-re szoktuk hasonlítani :) lefekvés előtt még ficánkol, csapkodja magát aztán mint akit agyonütöttek elalszik hírtelen.
2012. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom is ilyen. Egy darabig várok, aztán amikor már nagyon dobálja magát, akkor rá kell szólni erélyesebben. Ezt kb. 3x szokta eljátszani, utána szó nélkül alszik. :)
2012. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elso valaszado, nem birom abbahagyni a nevetest. :) "kisajtol magából kb 5 cseppet". Nagyon rafinalt es eszes kisfiad van. :))


Nallunk este 8-kor van lefekves de van, hogy 9 elott nem alszik el. Az agyaban marad, nem maszkal ki de enekel, mondogat, a pluss alvos jatekaval jatszik... Aztan egyszercsak nema csend lesz. Ilyenkor bemegyek es betakarom meg elrendezem kicsit az agyat amit szetszedett. Ritka amikor lefekszik es egybol elalszik. erdekesm emrt delutan nincs ilyen gond csak este.

2012. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az en 2 eves kislanyom is ilyen ujabban,en fenyegetni is szoktam a palcaval pedig sosem vertem meg megis fel a pacatol.mi is este eljatszuk eszt akkar egy orran at is hogy egyszer vizzet ker,egyszer pisilni kell neki,ehes a kisparnajat keressi pedig azon fekszik:),joejt puszit ker,stb es miutan mindeszt egy oran at csinalja mondom hogy hozzom a palcat ha nem alszol,befelle fordul es 2 perc mulva mar horkol
2012. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az én kislányom is ilyen jó pár napja.

most szomjas, most a cumija leesett....

tegnapelőtt kérdeztem Tőle, hogy most már folyamatosan veszekedni kell-e vele az elalvás előtt? mert nekem ez így nem jó és biztos Neked sem.

azóta "magába szállt" és már csak kétszer átkiabál, hogy Anyaa, válaszolok neki vagy jó éjszakát vagy pihenjél-t és csendben marad :)

olyan jók ezek a kérdések!

nem vagyok egyedül :D

2012. júl. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!