Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol kapok 98-104es hosszú...

Hol kapok 98-104es hosszú ujjú fehér/lányos jó minőségű bodyt ezek közül: KIK, Tesco, esetleg Spar? Árban kb. mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
köszi, ezek vannak a közelünkben, de nem tudom hol lehet kapni, és csak gyalogosan tudok odamenni mindhez, elég messze vannak...köszi

2012. aug. 17. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Javasolnám, hogy nézz körül a Scamp oldalán. Náluk mindig vannak ekkora méretben is kimondottan lányos bodyk, nagyon jó minőségűek persze és bőven van választék is.


[link]

2012. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A scamp tényleg nagyon jó, csak kérdés, h neked mire kell a body. Mert a tescoban szerintem olcsóbban kapsz, csak kicsit gyengébb minőségben. Ha van éppen ebben a méretben. Sajnos nem tudom mekkora a legnagyobb a body-kból, de sejtésem szerint a 1,5-2éves méret.
2012. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

98-104-es bodyt már nem kapsz a tescoban,ott csak 98-as van 2-3 éves korra való.az a legnagyobb méret

a scampet én is javaslom,ott van nagy méret,és ha basic terméket veszel,úgy nem annyira drága,de nagyon jó minőség

megkérdezhetem,hogy miért kell még ekkora méretű body?

2012. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, igen, a Scampot ismerem, csak gondoltam hátha vhol kapok olcsóbban, mert azért elég húzós...köszi
2012. aug. 17. 22:02
 5/6 A kérdező kommentje:

utolsó:

a lányom 2 éves(sincs), még nem szobatiszta, de 96cm magas, általában hiába van vmire az írva, hogy 98as, a Scamp-et kivéve egyik se jó rá, ha már tele a pelus, reggelre szétpattan:-))...

A Scampból elég a 98as, ott jó bő a méretráhagyás, az még nagy is rá...

2012. aug. 17. 22:07
 6/6 A kérdező kommentje:

esetleg ha mást is érdekel:

-A Tesco-ban ahogy írta is egy válaszoló, nincs mér ekkora méret.

-A KIK-ben szintén nincs

-A Sparban sem találtam, bár az eladó azt mondta, hogy úgy rémlik neki, hogy szokott lenni, de sztem nem, mert inkább csak nagyon bébi cuccok voltam mindenből...


Szóval marad a Scamp, vagy C&A, H&M aranyárban..

2012. aug. 18. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!