Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aloe vera gélt használ valaki...

Aloe vera gélt használ valaki a gyermekénél? Ha ige mire? Mennyire hatásos? Esetleg étvágytalanságra jó lehet?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. aug. 21. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra a "trutyira" gondolsz, abban a nagy üvegben? Az én fiam megivott egy üveggel, mi táplálékallergia és kifejezett bőrtünetek kezelése miatt kezdtük el, miután már mindenfélét kipróbáltunk és semmi nem használt. Ez sem egyébként.(Régebben, mikor diétáztam, én is megittam két üveggel, max. a pénztárcám érezte meg a hatását.)

Aztán immunerősítőnek elkezdtük a Béres cseppet, abba kellett hagynunk, mert a gyerek a vasszöget is megette volna, hasonló hatása lett az Isoprinosinnek.

Én külsőleg használom egyébként a gélt atópiás gyerekemnél, jól hűsíti a bőrét, de a sebeket csípi. Szóval a külsőleg használható géllel és spray-jel maximálisan elégedett vagyok, de belsőleg nekünk semmit nem ért.

2012. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. aug. 22. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Több vizsgálat is igazolta már a hatását. Például diabetes 2 esetén csökkentette a vércukorszintet. Vannak a bélben végzett vizsgálatok is, amiknél például gyomorfekélynél hatásos volt. Belsőleg is nyugodtan adhatod neki. Csak hagyd, hogy kifejtse a hatását. Elárulom nem egy-két hónap lesz. Ártani biztos nem árt.


Nekem az allergiámra nagyon jó. Most van a parlagfű szezonja és a ritka, enyhébb ordugulást leszámítva nincs semmi gondom. Előtte 28 évig rengeteget szenvedtem az allergiámmal, állandóan folyt az orrom és fújni kellett sokszor még éjszaka is. Ez volt a legkellemetlenebb.

2012. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!