Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A régi típusú, fémvázas,...

A régi típusú, fémvázas, összecsukható óvodai ágyak méretét keresem. Mindenhol csak az új fajtát találom a neten. (? )

Figyelt kérdés
Az oviban, ahová járni fognak a gyerekeink, még ezek a régi ágyak vannak, ami már 30 éve, nekünk is volt.. fémvázas, olló szerűen összecsukható, vászon fekvőfelületű. Erre szeretnék lepedőt és paplan, párna huzatot varratni. A paplan huzat mérete talán meg is lenne, mert a szabvány kell, a 70x140 cm-es, a párna meg sima kispárna méret, de a lepedőt nem tudom mekkora.. Kérem, aki tudja segítsen! Vagy ha olcsón tud valaki gyermekágyneműt Szolnokon, az is írhat, 5-6000 Ft-om sajnos nincs rá. Köszönöm előre is. :)
2012. aug. 22. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A méretét nem tudom, nálunk is olyan lsz. Azt mondták 80*100-as lepedő kell, és varjunk mind a négy sarkára pertlit, hogy oda lehessen kötni. Ebből kiindulva 80*100 az ágy méret, de remélem nem így lesz, mert a kisfiam 109 cm. Paplan+párnát én Corában vettem, 2000 ft-ért, anyagában mintás, van lányos, fiús, zsákban árulják, így könnyű hazavinni kimosni.
2012. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Remélem annál tényleg nagyobbak az ágyak, a mi gyerkőceink is már 1 m körül vannak, utoljára a három éves státuszon voltak 97 cm-esek... :)) Az meg már fél éve volt... na meg akkor miért kellene a 140-es paplan? Egyébként nálunk adják a plédet, párnát, csak huzat és lepedő kell. Arra gondoltam, hogy ha más nem lesz, akkor egy felnőtt méretű egy személyes, 150X190-es lepedőt kettévágunk, beszegetem és kész.. :)
2012. aug. 22. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:

tescoban vettem flanell gyerek lepedőt,2 db volt 550.nálunk is ilyen lesz sajna az oviban.a gumisra azt mondták nem jó,szétszedi az ágy,kilyukasztja

a méretét nem tudom pontosan,mert kidobtam a papírját,de ha megnézed megtalálod,a baba részlegen vettem,volt fehér és ilyen bézses színben,2 darabos

2012. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Végülis varrattunk, de ettől függetlenül meg fogom nézni a Tescosat is... Egyébként épp aznap, amikor megvettük az anyagot az ágyneműhöz és elvittük varratni, az Intersparban is voltak készen ágyneműhuzatok 1600 Ft-ért... ha ezt előbb tudom, biztos nem varratok. :( Amikor én néztem csak drágák voltak... Na mindegy már, ez így alakult. :))
2012. aug. 30. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!