Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hová menjünk nyaralni?

Hová menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretnék valami jó helyre elmenni a gyerekekkel a nyár végén. Egy 5 éves kisfiam és egy 3 hónapos kislányom van. Nagyon messzire a kicsi miatt nem szeretnék menni (- de szerintem nem is nagyon engedhetnénk meg magunknak egy külföldi nyaralást. (Erdély, Ausztria vagy Horvátország azért érdekelne.)

Ti hová szoktatok nyaralni menni a gyerekekkel? Ha ismertek olyan helyeket itt Magyarországon vagy - elfogadható árfekvésben - környező országokban, ahol kellemesen el lehet tölteni 5-7 napot a gyerekekkel, mindenképpen üzenjetek. :o)

Előre is köszönöm mindenkinek.


2008. máj. 12. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

A Balaton közelében van Kehidakustyán, ott baba és gyerekbarát az üdülő. Egyik barátnőmék voltak ott 3 picivel és mindenki nagyon élvezte.

Személyes tapasztalatom nincs külföldről, de épp a napokban nézegettem egy prospektust, Burgenland szállodáit ajánlották benne. Ha minden úgy van, mint a papíron, akkor nagyon szuper hely, ahol a pár hónapos és az ötéves is jól érezheti magát a szülőkkel együtt. Mi talonban is tartjuk, hogy ha nyaralásra kerül sor, lehet, hogy kipróbáljuk. Bár árak nem voltak feltüntetve. De ha a neten beírod a keresőbe, biztos kidob valamit, vagy vedd meg az Anyák Lapját, abban volt. Kellemes nyaralást nektek!

2008. máj. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Balatonboglárra megyek az akkor 9 hónapos fiammal. Az északi partot nem javaslom, az felnőtteknek jó, de gyereknek nem, mert nagyon hamar mélyül a víz. Állítólag pont olyan üdülőben leszünk, mint tavaly Lellén. Na az szerintem babának is, gyereknek is tökéletes. A lényeg szerintem az, hogy legyen konyhátok, akármilyen kicsi, mert lehet, hogy vendéglőben esztek, de a pici miatt fontos lenne a konyha is, ahol lehet kifőzni dolgokat, stb, esetleg a nagyobbnak is lehetnek extra igényei kajailag :)
2008. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Alsópáhok, baba barát és gyönyörű hely :) Kolping hotel
2008. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!