Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen időben mit adsz a 2-3...

Ilyen időben mit adsz a 2-3 évesedre? Kihúzod őszig szandállal, vagy veszel egy átmeneti szandálcipőt is a zárt cipő előtt?

Figyelt kérdés

Ez viszont csak 1-2 hónap. Érdemes ennyi időre beruházni? Ma hideg van (18 fok) az eddigiekhez képest és úgy néz ki esni is fog. A szandál nem biztos, hogy megfelelő lenne már.

Én soha nem tudok cipő kérdésben jól dönteni.



2012. aug. 29. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Van nyári cipője is.

Hideg van,én is cipőt húzok,pont a gyerek fázzon meg?

2012. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igen én is utálom ezt:)) Kisfiam és kislányom van, 4 és 2.5 évesek úgy veszem észre lánynál könnyebb mert vannak ezek a félig zárt félcipő szerű mint a balerina olyan csak van egy pántja-cipők az ilyenkor tökéletesen jó szerintem.

Mégse szandi (azt én is kevésnek találom ma) de nem is teljesen zárt sportcipő vagy bőrcipő.

Én így erre az 1-2 hónapra ilyen típusú cipőből használtat veszek mert úgysem állandóan ezt hordja. Őszre veszek egy jó minőségű zárt bőrt mindkét gyereknek meg egy sportcipőt, aztán télre hótaposót is meg egy bőr nem beázós csizmát vagy bakancsot. Ezeket újan.

Fiúnak nehezebb szerintem, így szandál után én most a fiamnak egy ilyen elöl pár helyen lyukacsost vettem mert bőr és le volt árazva 2000re. Most azt fogja hordani aztán ha hidegebb jön akkor sportcipő zárt cipő.

2012. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a tavaszi zártabb szandálcipő (vagy minek hívják) még jó, így ezt hordja ebben a hűvösebb időben. Szerintem is kell valami átmenet a szandi és az őszi cipő között, egy olcsóbb fajtába érdemes lenne beruházni.
2012. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most mikor meleg van, csak szandál, ha hűvösebb, mint tegnap, tegnapelőtt, akkor szandál+zokni, vagy egy béleletlen zárt bőrcipő (ez szellőzik, mert természetes anyag), pl ma reggel már ez volt rajta, de itt meleg már az idő, délutánra a játszótérre elég lesz a szandál is, talán zoknival, de ez az adott pillanatban derül ki. Mindig ahhoz mérem, hogy én hogy bírom, és hűvös időben +1 réteg a gyereknek pl: szandálhoz zokni. Én már nem veszek szandálcipőt.
2012. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem voltunk itthon, nem tudtam reagálni.

Végül vettem egy szandálcipőt én is, úgy éreztem, hogy a nyitott szandál és a magas szárú zárt cipő közt kell valami más is. Nehéz szülés volt, mert iszonyú magas a lányom rüsztje és ezek az egy csatos, elől zárt, felül nyitott cipőkbe nem ment bele a lába, végül a magyar Falcon volt annyira széles és bő, hogy jó legyen.

Olcsó, kínai gagyit nem veszek, egyszer próbáltam, 1 hónap alatt széthullott, vehettem másikat helyette, így kidobtam 2000 Ft-ot.

A cipőboltos hölgy szerint a D.D. Step amit még meg szabad venni a kínaiak közül, ha olcsóbb kategóriát keresek.

2012. aug. 29. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!