Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves fiatok masztiurbál?

3-4 éves fiatok masztiurbál?

Figyelt kérdés

Barátnőm tanácstalan, nem tudja mit kezdjen a helyzettel. Fia elalvás előtt maszturbál, úgy alaszik el, hogy hason fekszik valami plüssön, amit a kukijához tesz, és azon mozog!

Fél hogy mi lesz így az Oviban!


Szabad ezt hagyni, vagy nem?


2012. szept. 1. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen idős korban nem maszturbál. Nincs nemi hormon, lehetetlen...
2012. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a fő kérdésre tudok válaszolni:nem csinál ilyet.Viszont szereti oda tenni a kezemet játékból,de szerintem csak azért,mert nagyon csikis ott.
2012. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Itt még nincsenek nemi hormonjai, tehát nem tud maszturbálni csak a mozgást tettetni...


13/F

2012. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ebben a korban természetes dolog, hogy maszturbál, de ez még nem tudatos. Egyszerűen érzi, hogy kellemes érzés, ha a kukijához ér valami. Azonban, hogy ne váljon elalvási szokássá, tanácsolom az esti meseolvasást, hogy arra aludjon el. E miatt tényleg ne aggódjon a barátnőd, és legfőképp ne tiltsa!!
2012. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

ugyanez voltam lányban. maci, és igazából nem tudtam mit csinálok, csak kellemes volt

csak azért emlékszem így rá, mert anyukám mondta, hogy nem szabad

később is folytattam, amikor nagyobb lettem, de titokban, és rá is jöttem igazából mi ez :)

végül normális ember lett belőlem, normális kapcsolattal, szóval semmi ok az aggodalomra :)

2012. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyermekkori onanizációnak nevezik. Önnyugtatás egyik formája.
2012. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak így tud elaludni 1 hónapja! Kérdeztük miért csinálja, azt mondta mert jó neki.
2012. szept. 1. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 éves kora óta így altatja el magát. Azzal magyarázom, hogy akkor alakult ki nála egy súlyos betegség, ami miatt azóta is rendszeresen kórházba járunk. Szerintem ennek nincs köze a nemi hormonokhoz, mert azáltal, hogy hason fekve dörzsöli igenis létrejön a merevedés. Én úgy döntöttem addig nem avatkozom közbe, amíg nem mások előtt csinálja. Ja, az óvónő barátnőm szerint a fél csoport így altatja el magát az óvodában.
2012. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!