Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermeked mennyire...

2 év körüli gyermeked mennyire türelmes? /evéskor az asztalnál/?

Figyelt kérdés

vagy olyan Csúzlival etetsz és kész típusú mert 5 percig nem marad ülve?

meg kell tanulni asztalnál enni mire megy az oviba vagy ott ugy is a többi gyerekkel egyidöbe eszik és akkor áll fel mikor a többiek?



Illetve Oviba hogy van a napirend? evés alvás érdekelne

hány órakor van

(ebéd elött alszanak vagy utánna?


2012. szept. 3. 08:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyém szerencsére jó evő, leültünk az asztalhoz és ettünk. Párhuzamosan ettünk, de főleg én etettem őt, totál kivoltam, hogy nem akarta megfogni sem az evőeszközt, mert úgy nem érkezett elég gyorsan a kaja a szájába.

Még nem volt 2,5 éves, mikor bölcsis lett, itthon már NÉHA megfogta a kanalat (villát jobban), a bölcsiben meg egy hét után egyedül ette a levest is, igaz előkét vittem neki.


Mire a tied oviba kerül, tuti tud majd enni, és ott valahogy tudják, hogy nem állunk fel az asztaltól, bár forgolódás van ezerrel!


Az enyém még bölcsis, de az oviban is ugyanez a rendszer: evés után van alvás, kb. fél12-háromnegyed12-kor kezdenek enni, utána összepakolnak, a dadusok szétrakják az ágyakat, addig kézmosás, pisi és alvás.

2012. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!