Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan cipő (márka),...

Létezik olyan cipő (márka), amelyik szupinált (neyhén), de nem harántemelős?

Figyelt kérdés
és lehetőleg még megfizethető is esetleg... bár ez már mindegy is. de dokinénink javasolta, hogy lehetne picit szupinált a cipője, de harántemelős ne legyen. és szandált keresnénk elsősorban, benti cipőnek. tudtok ajánlani ilyet?
2012. szept. 5. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szamos cipőket nézd meg, nekünk ilyan szupinált szandink van, nem harántemelős , igaz nem a legolcsóbb, 8000Ft körül mozog az ára.
2012. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam harántemelős supinált cipővel...

Mi Salust használunk, a Mausba nemm megy bele a fiam lába, a Supi pedig jóval gyengébb minőségű.

2012. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ami szupinált, az sosem harántemelős...
2012. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az infókat, de pl egy harántemelős dr. punto szandit láttam a minap, ami hosszított sarokakármivel volt, szóval szupinált is volt szerintem 2 in 1. de lehet, félreértettem.

köszönöm, így már tudom, merre induljak

2012. szept. 5. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az milyen cipő lehetett, de ez a két dolog egymás ellentéte, szóval nem tudom mi értelme lenne egy olyan cipőnek.

Ez kb. olyan, mintha egyszerre vennéd be a hashajtót meg a szén tablettát, már bocs a hasonlatért, de jobb nem jutott eszembe...

2012. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, értettem :-D akkor csak féleérthettem a dolgot és még jó, hogy nem vettem meg az t a szandit :-D
2012. szept. 5. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is Salust veszek a fiamnak(ez szupinált).De a kettő kizárja egymás(szupinált-harántemelős).Neki is bentinek vettem-szandál-9000 ft volt.
2012. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a 'szupináltságnak' van mértéke?hogy milyen mértékben döntött?
2012. szept. 5. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:

A Salusnak 5 mm-es a döntése, náluk ez standard. Ha szükséges ennél kisebb vagy nagyobb mértékű döntés, azt lehet, hogy csináltatni kell (nem tudom más cipőkben mekkora a döntés), de azt az ortopédorvos felírhatja receptre, és úgy olcsóbb.

A harántemelős tényleg nem jó, mert passzívan támaszt alá, ellenben a szupinált sarokkal, és szerintem is kizárja a kettő egymást.

Salus árak sacc per kb (mi ennyiért vettük/vesszük):

Szandál 7000 HUF

Zárt cipő: 8000 HUF

2012. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!