Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aquaworld Budapest élményfürdő...

Aquaworld Budapest élményfürdőről milyen tapasztalatokkal rendelkeztek?

Figyelt kérdés
A csúszdák használatakor mennyire tartják be a "szabályokat"?(magasság megkötés) Figyeli valaki? Leginkább az érdekelne, kisgyerekkel lehetséges e a lecsúszás. Természetesen nem a kamikaze, fekete lyuk stb.. csúszdákra gondolok!
2012. szept. 10. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Van rengeted családi és gyerek csúszda,egészen a legkisebbeknek is.

A kisebbik nálunk 10 hónapos,a nagyobbik 5 éves,és ők is nagyon élvezik,mert van nekik való csúszda,medence bőven.

A magasság megkötéshez nem tudok szólni,mert az minket még nem érint:)

2012. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rengeteg:)
2012. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez biztató. A baj csak annyi, hogy a 2 évesemet nem érdekli a gyerek csúszda...:) Csak a nagy! Mogyoródon is szuper gyerekmedence van, rengeteg csúszdával, de igazán csak a nagyokat élvezte, illetve azokból kettőn tudtunk lecsúszni. Egész nyáron a Palatinus strandra jártunk, ott is a nagy kék felnőtt csúszdát élvezte a legjobban. :)
2012. szept. 10. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:

A kis gyerekpancsolóban van egy mini csúszda középen, de ugyan ide érkezik két elég hosszú is. Kislányom elég vagány, de 2 évesen is csak az apja ölében mert lecsúszni, főleg úgy, hogy az érkezésnél le sem ér a lába. Szerintem ez tetszene a lányodnak.:)Ahogy néztem, a 4-5 éveseknek ideális.

Itt nincs méretmegkötés, és elég "nagylányos" már ahhoz, hogy kiélvezhesse a csúszdázás.

Mindjárt megnézem, hogy találok e képet ezekről.

2012. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy fiad van? Bocs, nem tudom honnan vettem a lányt:)
2012. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kislány. :) Két éves volt szombaton. Úszni és lovagolni "jár", tehát elég mozgékony, vagány kiscsaj. Persze, Ő sem egyedül csúszott egyik nagy csúszdán sem, hanem ölben. :)
2012. szept. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!