Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, akinek a párja szintén...

Van, akinek a párja szintén reggel 7-től este 7-ig dolgozik?

Figyelt kérdés

... miközben anya egyedül van a kis(1-2 éves, még nem bölcsis) gyerekkel otthon?

Van így értelme a családnak, ha a gyerek alig látja az apját?



2012. szept. 10. 22:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de én nem csinálnám ezt, ha a feleséged lennék. Na, ennek nincs értelme. Nem csodálom, hogy eleged van már. A gyerekek pedig most vannak abban a korban, hogy Apával imádnak játszani, szórakozni! Nem tudjátok valahogy megoldani, hogy felköltözzenek ők is?


Nagyon tiszteld és szeresd a feleséged, megérdemli!

2012. szept. 11. 13:06
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hosszú történet, hogy miért van ez így még most is. Nem akarok mindenkit a sorsunkkal untatni vagy elborzasztani. A lényeg, hogy ez egy jó lehetőség volt akkor, 2 éve, jó lehetőség most is, de mindig van, ami keresztbe tesz. Hidd el, vannak előnyei és hátrányai is ennek. Igaz, az utóbbiból lényegesen több van. Ennek ellenére is más terveim is voltak, ami külföldi munkát takart volna. Ha a gyerekek érdekeit nézzük, és azokat nézzük, akkor 1-2 év még elcsúszik valahogy. Tudom, azok az évek, amikor a legnagyobb szükség lenne rám. De mindenki, aki város után faluban kényszerül élni, hamar megtanulja, hogy Mo. Budapestről szól, a többi le van ejtve magasról. Falun egy mai ember, akar haladni akar előre, akit érdekel a fejlődés, érdekel a továbbtanulás, a munka - NEM MARAD OTT! Nyilván egyedül megteremteni (betegen) azt a szintet, hogy visszajöhessünk, nem egyszerű dolog! Számolj csak utána, hogy 3 gyermek mellé mekkora lakás kell, milyen jövedelem mellett tudod eltartani a családot, mekkora félrerakott pénzzel kell, hogy rendelkezz arra az esetre, ha bármi történne ... stb.

Én már 1 millió felett járok ... Szerinted mennyi idő ezt félretenni úgy, hogy közben eltartasz egy családot? ... remélem karácsonyig összejön! :o)) Az új évet már itt szeretnénk kezdeni! Együtt!


42/F

2012. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom külföldön kamionozik, nagyon keveset van itthon, havi kb. 2-3 teljes napot, de van, hogy annyit sem. Egyedül vagyok az 5,5 és 3 éves kisfiainkkal lassan 20 hetes terhesen. Ők már megszokták, hogy ennyit látják az apukájukat, mert ebbe születtek bele. Nekem nehéz még mindig megszokni, szerintem nem is fogom. A fiúknak is hiányzik az apjuk, főleg a nagynak, aki amúgy is kicsit apásabb, mint a kicsi.
2012. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kedves Apuci69! Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked-Nektek és hogy minél előbb együtt legyen a CSaládod :)Mielőttünk még kicsit több idő van. A kamionosfeleség voltam
2012. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Még valamit! ... Elhiszem, hogy nem csinálnád. De mi van akkor, ha NINCS MÁS VÁLASZTÁSOD? Ott nincs munka és van rajtad 3 gyerek! Elválsz, és keresel egy gazdag pasit? Vagy utazol reggeltől 2 órát, hogy munkába menj és vissza is azért a pénzért, amibe a bérleted kerül úgy, hogy közben MAGÁRA HAGYOD a gyerekeket? Vagy én utazzak annyit annyit, hogy annyival jöjjek haza, hogy csak a rezsire legyen elég? HOSSZÚ TÁVON mindez nem éri meg! Csak az, amit most csinálunk! Én itt keresem a pénzt és rakom félre, ő ott húzza az anyaság igáját. Tényleg nem könnyű, de lassan 20 éve ismerjük egymást - már nem ezen múlik a szeretetünk!
2012. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, tényleg nem okoskodni akartam.

Gondolom én, hogy minden lehetőséget megfontoltatok.

Nagyon sok erőt kívánok én is Nektek, és sok-sok boldog évet együtt!

2012. szept. 11. 17:57
 17/18 anonim ***** válasza:

Kb 3 éve hallottam a rádióban a következőt: egy magyar apuka NAPONTA átlagosan 6 percet tölt a gyerekével!


Amikor együtt voltunk és dolgoztam, néha akkor is csak aludni láttam őket!


Sajnos, hála a magyar társadalomnak, ahol a férfinak adnak több pénzt és így neki van LEHETŐSÉGE eltartani a családot, ez történik. A nőknek pedig hiányozna a férj, és gyakran azt hiszik, hogy a pasi csajozik. Néha eltalálják, máskor meg akkor is ráfogják, ha nem. Több év tapasztalatából sajnos mégis azt kell mondanom, hogy a nőkre sajnos több munka jut. Nyilván akadnak kivételek, de akkor is így van.


Mindent összevetve ne keseredj el, sajnos ez valószínű, hogy így fog maradni. De kívánom, teljes szívemből, hogy NE legyen igazam!

2012. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. szept. 11. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!