Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok ilyen szandált nekem?

Ajánlanátok ilyen szandált nekem?

Figyelt kérdés

Magasszárú legyen, tartsa a bokáját, erős és zárt sarokkérgű, lehetőleg bőr megfizethető áron és még kényelmes is legyen. nem baj, ha szupinált, de nem feltétel.

melyik márka honnan és mennyiért? kábé a világ végén élek cipővásárlás szempontból... nálunk semmi nincs. Zalaegerszeg lenne legközelebb, esetleg ha valaki onnan tudna jó cipőboltot ajánlani, ahol jó eséllyel találnánk a kisfiunknak cipőt a fenti kritériumokkal? de lég, ha csak márkát ajánlasz :-) mindenképpen csak a 6-8-10 ezres cipők és szandik lehetnek ilyenek?


2012. szept. 11. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom, de én mindenképpen SIESTÁT ajánlanék. Igaz, hogy nem olcsó, de mindent kibír! Nálunk 3 gyermek van és van olyan cipőnk, amit mind a 3 hordott már és még használható (éppen). Volt olyan cipőnk, amiből 4 óra szánkózás után is szárazan szedtük ki a lábát!


Az interneten biztosan találsz boltot, ahonnan megrendelheted és kihozza a futár.


Sokszor megtapasztaltuk már, hogy az olcsó nagyon drága tud lenni, mert kevés ideig tart. Ha másképp nem megy, próbálj használtan venni, még az is jobb, mint egy noname cipő. Éppen vannak más márkák is, de azokat nem ismerem. Nekünk mind a három Siestát hordott/hord. Mi ilyenkor a kaján spórolunk, vagy hozzácsapjuk azt a pénzt, amit a gyerekek néha kapnak. Ez mindig külön nyilván van tartva és csak rájuk van költve! Besegíthet a család is anyagilag, ha tud ...


42/F

2012. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Siesta. Strapabíró és nagyon szépen tartja a bokát. Mi 13 ezer körül vettük. Olcsóbb cipőtől ne várj semmi jót.
2012. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Superfit
2012. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

hozzáteszem sosem adnék ilyen szandit a gyermekem lábára, puhatalpú párti vagyok, de erről jókat hallottam a szülőktől.

2012. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vaterán ki tudsz fogni olcsón jó, és szinte új szandikat, cipőket.

Én ezeket szoktam venni, keresni:Primigi, Superfit, Elefanten, de igazából végigbogarászom, és 1-2 cipi után az embernek már rutinból megy ez, felismered képről is, ami jó, és lehet kérdezni.

Arra figyelj, hogy mérd le a gyerkőc talphosszát úgy, hogy rajta áll a súlyával, rajzold körbe, és adj hozzá 3-4mm-t, az alapján vegyél, ne a méret szerint, mert az mindig más...:-(

A láyomnak eddig minden cipője, szandija onnét van, és még nem bántam meg, mi sem tudunk kiadni 7-10 ezret rá sajnos...

2012. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a Superfitre szavazok. Bár ez lábtípustól is függ. A lányomnak főként Siesta volt, de neki magas lábfeje és tömzsi lába volt. A fiam keskeny lábfejű, neki a Siesta szandija még akkor is lötyögött, meg furin állt, mikor már szinte kinőtte. A Superfit az ő lábára tökéletes. Viszont a barátnőm kisfiának a lábára szinte rá sem lehetett húzni (magas a rüsztje, mint anno az én lányomé is volt), pedig a méret teljesen jó volt.
2012. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a siesta cipők nem betétesek? mármint úgy rémlik, hogy nem teljesen egyenes a talpuk, hanem van benne harántemelő, de javítsatok ki, ha tévedek... minimális harántemelő sem lehet a cipőjében a gyerkőcnek... ezt azt hiszem elfelejtettem írni. és pont az a gondom, hogy nagyjából az összes ilyen jó minőségűnek kikiáltottban van mint a siesta és társaik.

mindenképpen olyan kell, ami laposabb lábfejre jó, mert a legtöbb szandiban inkább lötyög a lába maximális tépőzárnál is. akkor a superfit ilyesmi?

Zetpol benti cipőkről mi a véleményetek?

pontos méretet most még nem tudnék mondani, mert novemberre kell a szandi, de érdeklődöm időben :-) valószínű, 24-es kell majd

2012. szept. 12. 13:13
 8/9 anonim ***** válasza:
superfit nem harántemelős és nagyon jó.
2012. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elefanten, bár én személy szerint a pedipedeket ajánlom flexet, csak nem olyan amit keresel
2012. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!