Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Extra" program a kicsivel,...

"Extra" program a kicsivel, miközben a nagy oviban van?

Figyelt kérdés

Van egy 4 évesem és egy 2 évesem. A nagy oviba jár, a kicsivel még fél évig leszek itthon. Szeretnék néha eljárni a kicsivel kettesben ide-oda délelőttönként, csak olyan rossz érzésem van, hogy kihagyjuk a nagyot.

PEDIG őt is elvittem extra programra amíg kicsi volt és még csak kettesben voltunk (állatkert, strand, játszóház).

Így a kicsinek is "joga van" anyával kettesben mászkálni, nem?

Ti elmennétek lelkiismeret furdalás nélkül? Vagy hagyjam ki a kisebbet a "jóból" és menjünk hármasban délután? (Csak ilyenkor ugye mindenképp megoszlik a figyelmem és az nem ugyanaz az élmény.)



2012. szept. 17. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akár én írtam volna...

Dettó ugyanez a helyzet :) 4 és 2 évesek az enyémek is, januárban kezdek dolgozni. Bár a lehetőségek nálunk korlátozottabbak, de olyan jó lenne csak a kicsivel menni... de akkor a nagy? totál lelkiismeret furdalás...


Szóval kíváncsi vagyok a többi anyuka hogy látja.

2012. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 4 és 2 :)

Én eljárok a picivel, sajnos nem tudok ugyanannyit mint a naggyal, de megyünk. Nekem pont amiatt van lelkiismeretfurdalásom, hogy a oici nem kap annyit ilyen téren (sem) mint a nagy.

2012. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiismeret furdalás nélkül nyugodtan vigyétek el a kicsit. Nem azért mert a nagyot is elvittétek, hanem mert minden gyereknek KELL a kitüntetett figyelem, vagyis mikor csak és kizárólag rá figyelsz és senki másra. Persze a nagyobbat se felejtsd majd el délután :)
2012. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megpróbálom majd leküzdeni a lelkiismeret furdalásomat. A legrosszabb az, hogy reggel a nagy mindig bepróbálkozik egy kis nyafogással, hogy nem akar oviba menni, meg miért kell oviba menni, stb. Úgyhogy mindig az az érzésem, hogy utál ott lenni (ami tuti nem igaz, mert délután mindig jókedvű). Szóval nehéz így nélküle "szórakozni".
2012. szept. 18. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!