Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lefolyású volt a...

Brigitta04 kérdése:

Milyen lefolyású volt a bárányhimlő gyermekednél?

Figyelt kérdés
Szep.10-én kezdte kisfiam a bölcsit egy hét után lázasan,náthásan itthon volt egy hetet.Két napont ment aztán kiütései lettek ami nem egyértelmüen bárányhimlő.Nem lázas talán egy kicsit bágyadtabb mint álltalában.Holnap megyünk vissza az orvoshoz nemtudom mire számithatok?Nálatok,hogy volt amikor bárányhimlős volt a gyerek?
2012. szept. 27. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon enyhe tünetekkel járt, egyszer volt hőemelkedés, utána az sem. Elég sok pötty jött ki rajta, az Poxclin habbal kezeltem (kimondottan bárányhimlőre való), ez enyhítette a viszketést. Kb. egy hétig tartott, végig jókedélyű volt. Orvos nem is látta, telefonáltam, hogy mi legyen és azt mondta a doki, hogy ha lázas, akkor vigyem, egyébként nem kell.
2012. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de az első válaszolótól kérdezném, hogy be van oltva a gyermeked? Mert azt hallottam, hogy akkor ilyen gyenge lefolyású és kíváncsi lennék egy személyes tapasztalatra. Köszönöm előre is.
2012. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!