Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reggel hideg, délután meleg...

Reggel hideg, délután meleg idő. Miben viszitek oviba a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Átmeneti kabát, kardigán, mellény?


Rétegesen próbálom öltöztetni, és mondom neki, hogy ha melege van vegye le, ha fázik vegye fel, de persze nem "ér rá" :)

Az óvónők pedig nem nagyon fiygelnek erre az 1000 más teendő mellett.

VAn hogy úgy jön ki, hogy totál meg van izzadva, néha meg tök hideg a keze.


2012. okt. 1. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
mi kocsival járunk,ma ezt adtam rájuk: tréning alsó,póló,polár karigán,sapka. bent szerencsére segítenek öltözni így mindig olyanban vannak kint ami épp az időjáráshoz megfelelő. ilyen esetben annál többet nem tehetsz amit eleve teszel..
2012. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4 éves ovis a lányom és 2,5 éves bölcsis a fiam. A lányom fázósabb, rá felülre picit vastagabb cucc kell (egy réteg plusz vagy vastagabb kardi), mit a fiamra,

ma így mentek:

fiamon volt térdzokni, farmernaci (amit bentre átcserélünk egy vékonykára). Trikó, rövidujjú póló, hosszú ujjú póló és egy vékony kardigán. 9-kor az udvarra a kardigán nélkül vitték ki, de 5 perc múlva levették róla a hosszú ujjút is (odalátok az udvarra :D)

A lányomon reggel volt trikó, r.u. póló, h.u. póló és egy vastagabb zsánerű kardigán (nem téli még azért), harisnya és farmernaci. odabent a harisnyához kis szoknyát húzott de az udvarra menet majd eldönt hogy visszaveszi-e majd a farmernaciját vagy elég meleg van a szoknyához. ős szerencsére ügyesen öltözik és oda is figyel magéra, be tudja és szokta is tűrni a harisnyába a trikóját a derekán, jól méri fel hogy kell-e neki a kinti naci. általában kardigánban megy ki aztán leveti ahogy rohangál. :)

A fiam még kicsi ehhez, egyáltalán nem érdekli miben van, nem is foglakozik vele, mivel amúgy sem fázós felőle aztán egyszál zokniban is kiküldhetnék. Neki mindig melege van, egy kört fut és már tiszta piros, egy kis kályha.

2012. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4,5 éves lányomon ma leggings volt, zokni, sportcipő, hosszú ujjú vékony póló, közepes kardigán (vékony bolyhos bélése van) és egy sapit adtam rá (de ezt inkább csak azért, mert tele volt a kezem és már nem tudtam mivel eltenni, mondtam neki, hogy vegye fel). Benn az oviban szoknyát adtam rá és rövidujjú pólót, zokni maradt. De ott már fűtenek. Ha mennek ki az udvarra, átöltözik úgy, ahogy reggel jöttünk. Mondjuk nálunk figyelnek arra, hogy ha nem kell, nem adják rájuk a kardigánt (pl. pénteken is csak kivitték nekik, hogy aki fázik, arra feladják). De ha kell, akkor rájuk adják.
2012. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szabadidő alsó, trikó, rá egy vékony hosszú ujjú, kardigán.
2012. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ma reggel 13 fok volt,amikor vittem a fiam.volt rajta egy melegítő alsó,zokni,rövid ujjú póló,hosszú ujjú póló,mellény.ahogy beértünk a mellényt levettem róla.ha nagyon felmelegszik napközben az idő,akkor adnak rá rövidnacit,és leveszik a hosszú ujjú pólót róla
2012. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ma tök meleg volt reggel. Vékony hosszúnadrág volt rajta, póló, vékonyabb pulcsi. Benti játszósnak halásznadrágot adtam rá, kinti játszósnak közepesen vastag melegítőnadrágot hagytam ott. Ha meleg lesz délután, hazajöhet a bentiben. (Ilyenkor szokott a női táska tele lenni különféle kinti és benti, játszós és utcai ruhákkal, aztán a kulcsomat meg nem találom benne :))
2012. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!