Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet az inhalátort...

Hogy lehet az inhalátort teljesen hatékonyan használni a kicsi gyerekeknél? (2 évesnél)

Figyelt kérdés
HOgy ne menjen mellé a puff, köszönöm!
2012. okt. 3. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi csak ketten tudtuk csinálni,én fogtam rászorítottam az arcára,apa meg puffolt.Nagyon utálta ,1 éves körül volt,sajnos muszáj volt:(
2012. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyem 2 es fel eves,1 eves kora ota hasznaljuk napi 2x2 puff,ha beteg,meg tobbszor.eleinte nehez volt,le kellett fogni,korhazba is kerultunk,mert nem vettem eleg szigoruan es befulladt...:( Aztan kitalalta ferjem,hogy hangosan szamolt es az vmiert lekototte a figyelmet,aztan mas nyelven is szamolt,ugyhogy mostanra mar kb.5 nyelven tud elszamolni 20-ig ;) (minden rosszban van vmi jo...enekelni is szoktam neki kozben,kivalasztja,melyik dalt szeretne hallani,meg mostanra mar megerti,h muszaj.ja,neha TV nezes kozben fujok.ha latod,hogy belegzesnel
2012. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elozo vagyok:ha latod,h belegzesnel megmozdul a belso kek szelep,klegzesnel pedig a folso,akkor jo helyre megy a gyogyszer.Baby haleur-rol kerdezted,gondolom,ha nem akkor bocsi,h hosszu voltam!:))
2012. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak egy sima inhaláló mindkettő, mint amit a felnőttek is használnak. A kórházban beletették egy csőbe, a végén meg volt egy gumi, amit az arcára tettek. Hát most azt találtam ki, hogy kivágtam egy eldobható pohár alját, épp hogy az inhaláló vége belemenjen, azt teszem az arcához, (így az orra is benne van ugye, meg a pohárra ráhúztam egy 100-as zsepinek a zacskóját, hogy még annyira se tudjon kijönni a por) így fújtam neki. Egész jól működik, ha valaki tud jobbat, szívesen fogadom az ötleteket! És köszönöm az eddigieket!
2012. okt. 3. 21:15
 5/6 aatikaa válasza:

Vegyél Babyhallert 7ezer a patikában,gyereknek találták ki.

Ahogy az előző mondta, és használd.Az van a kórházban is.

2012. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekünk a gyerekorvos azt javasolta, hogy tejfolos vagy joghurtos doboz aljaba vagjunk szogletes lyukat az inhalatornak es ragasszuk ra leukoplaszttal vagy selyem ragtapasszal. A másik felét is érdemes beragaszrani, hogy ne nyomja a picúr orrát a tejfölösdoboz pereme.
2017. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!