Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a tapasztalatotok a sóbarla...

Mi a tapasztalatotok a sóbarlanggal?

Figyelt kérdés
Nekem alapvetően egészségesek a gyerkőceim (tehát nem asztmások vagy allergiások) és párszor elvittük őket sóbarlangba, ha taknyosak voltak. Mindig rosszabb lett.
2012. okt. 5. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
mert pont az a lényege,akkor hat,tehát pont az a jó,hogy utána feloldja a váladékot,azért taknyosak jobban olyankor.Én is viszem a fiam télen mikor beteg,neki sincs asztmája,semmi,de ő imádja,és használ is,az a legjobb.Ő is utána jobban taknyol,de ez 1-2nap,és utána teljesen jól van.
2012. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy az a lényege, de mégis olyan gáz, hogy tulajdonképpen betegebbek lesznek utána és két gyereknek fújom, szívom az orrát egész nap. Azért megerősítettél. Akkor is viszed, ha egészséges preventív szempontból?
2012. okt. 8. 09:00
 3/7 anonim ***** válasza:

igen,szoktam vinni akkor is,ártani nem árt :) Nagyon szereti,eljátszik ott a többi gyerekkel,mert általában mindig vannak.De ha esetleg nincs,rengeteg játék van nekik,homokozó,dömper..stb.

Tudom hogy gáz hogy jobban betegek utána,de mégse addig mintha nem vinnéd,és ez jobban feloldja nekik a váladékot.Én ha már látom hogy kezd taknyolni,már megyünk is,1-2x elviszem,és pár nap alatt helyrejön,Én ugyanigy vagyok,utána jobban folyik az orrom,de aztán teljesen jól leszek.Persze a vitaminokat meg ha gyógyszer kell,ugyanúgy adom neki,tehát nem azt mondom hogy a sóbarlang önmagában csodaszer,de nagyon sokat segit a gyógyszerek-vitaminok mellett,legalábbis nekünk ha meg vagyunk fázva.

2012. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg, akkor én is így fogom csinálni. És amikor jobban taknyolnak és folyik nagyon az orruk nem szokott teljesen kipirosodni?
2012. okt. 9. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen idős kortól vittétek a gyerekeket sóbarlangba? Én gyerekkoromba asztmás voltam, kinőttem, de még mindig nagyon jól kitisztul a tüdőm, ha sóbarlangba vagyok. 1 éves a fiam, őt már el lehet vinni?

Piros orra mi a Neogranormon kenőcsöt szoktuk használni.

2012. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a nagyobb másfél évesen volt talán először, a kisebb pár hónapos lehetett. Eszembe sem jutott, hogy Neogranormont tegyek a piros orra, de tulajdonképpen jó ötlet a "bibikrém"..így hívja a fiam.
2012. okt. 10. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.A fiamnak szerencsére nem nagyon szokott kipirosodni a nózija,mióta ki tudja fújni.Előtte se sűrűn volt neki piros,de én nem kentem az orrát sose,talán 1-2x babakrémmel,amit az arcára is szoktam kenni télen ha kimegyünk,hogy ne száradjon neki ki.A gabinak van ilyen krémje,mi azt használjuk,én is.Biztos már márkána is van természetesen,de ez nekünk bevált,és árba is nagyon jó,sokáig is elég.6-700 ft kb a rossmannba vagy dm-be.

A sóbarlang szerintem nincs "korhoz kötve" :) Én már félévesen is vittem a fiam.

2012. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!