Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cipőt vegyek 13 hónapos...

Milyen cipőt vegyek 13 hónapos, kapaszkodva lépegető, hipotón izomzatú gyerekemnek? (Márka, kialakítás: supinált (prevenciós) vagy nem, benti: szandi, kinti: zárt őszi. )

Figyelt kérdés

Elvesztem az információtengerben, ezért tapasztalt szülők tanácsaira vagyok kíváncsi.

Köszönöm!



2012. okt. 9. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen a gyermeked a legjobb neki és a lábának a mezitlábazás. Minél tovább minél többször természetes ívét megtartani a lábnak. Bent a legjobb csúszásgátlós zokni, van olyan aminek csak egy vékony gumiréteg van a talpán, abban nem csúszik el, az elég vastag, nem fázik fel benne.


Kintre ha még nem megy akkor bör tutyi, ha már leteszed és lépeget akkor minél flexibilisebb talpu legyen. vagy is tartson a cipö, de kézzel összetugyad könnyen nyomni a talpát, vagy is mikor a talp hajlik a lépésnél akkor az cipöben is hajoljon.


rengeteg jó márka van de sajnos ezek 10.000 ft körül kezdödnek. ami jobb árú és minöségre sem rossz az az elefanten cipök.

nekünk az elsö bör tutyink aminek 2 gumi plecsnie volt az elefanten volt. aztán naturino cipöt kapott ami szerintem szuper volt, most pedig primigi cipöje van.

2012. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom most 17 hós, ő is hipotón. Amikor még csak itthon felállt és lépegetett, akkor én nem adtam a lábára semmit, igaz akkor nyár volt. Most a helyedben én is egy puhatalpú cipőt javasolnék. De ha jártok gyógytornára, akkor a szakembert kérdezd meg. A mi dévényes gyógytornászunk azt mondta, hogy amikor már kint is járkál, akkor kell szupinált cipő a lábára. Pár napja vettünk neki egy Salus márkájút.
2012. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Igen, már járkál kint is (tolja a babakocsit), bentre meg a védőnő javasolta, ne legyen zokniban.

Amióta felállt, mászik, nem voltunk a konduktornál. Őt nem tudom megkérdezni.

Éppen ezt a Salus márkát néztem én is.

2012. okt. 9. 23:51
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Kislányomnak volt még Maus is, azzal is meg voltunk elégedve viszont a Salus szebb - szerintem. Őszre is Maus-t akartunk venni de nem volt, így vettük a Salust és nem bántuk meg, mi bundásat vettünk , remélem télen is jó lesz még.

2012. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!