Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam pisije pár...

2 éves kisfiam pisije pár napja nagyon büdös "hajléktalan szagú" Mitől lehet? Elmúlik magától?

Figyelt kérdés
NIncs semmi panasza, napi 5 pisis pelus, kukija nem piros. Valami baja van? Fertőzés, vese???

2012. okt. 10. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen vidd orvoshoz!
2012. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze elviszem, csak addigis (holnap) nem tudom, hogy rettentően kell-e izgulnom, vagy volt vki másnak is és vszleg nem olyan nagy a baj
2012. okt. 10. 10:21
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:
étrendjében nem történt változás? miket evett az elmúlt napokban?
2012. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
semmi olyat nem evett, amit eddig még nem, szokásos, kakaó, müzli+joghurt,ilyen-olyan kenyér, husi ,rizs, krumpli, alma....... semmi különöset. Lehet, h nem ivott eleget és attól? sose szokott sokat inni, de ilyen még nem volt mint most. Tegnap vettem észre, azt hittem attól, h most nem volt csak 2 napja fürdetve, mert úgy alakult, h nem mentünk el itthonról, nem lett piszkos. Először azt hittem, ettől "pállot be", de az alapos fürdetés után is a pisis pelus ilyen büdös volt, szóval a pisi a ludas
2012. okt. 10. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kevesebbet iszik és koncentráltabb a pisije?
2012. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most beletöltöttem fél liter teát kb 1 óra alatt, hát remélem változtat vmit. De mindenesetre elviszem holnap orvoshoz. Ti is úgy vagytok, h megoldódik egy probléma az egyik gyerekkel, és rögtön jön vmi a másiknál, amin ismét lehet parázni ? :(
2012. okt. 10. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd dokihoz, mert nálunk is így kezdődött és húgyúti fertőzése volt. Antibiotikumot kapott rá.
2012. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!