Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már nincs légzésfigyelőnk,...

Már nincs légzésfigyelőnk, viszont a férjemmel együtt elkaptunk valami hányós betegséget, ugye egy 20hós gyerek már mindenképpen jelez ha éjjel hány? Külön szobában alszik, ugye nem fulladhat bele? Beszél már.

Figyelt kérdés
kérlek válaszoljatok, egyelőre semmi baja de aggódom hogy rá is átterjed.

2012. okt. 10. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
én paramami vagyok, odavinném magunkhoz.
2012. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor viszont tuti elkapja, bízom benne h megússza. ááááááh...
2012. okt. 10. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha könnyen előszedhető a légzésfigyelő, én betenném pár napra.
2012. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jégtánc ***** válasza:
Hagyjátok nyitva az ajtókat.Gondolom úgyis megébredsz minden neszre.Meg fogod hallani hidd el
2012. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jelezni fog, meg sztem sírni is, mert megijed


Ha most együtt aludnátok, ő rögtön rendszert akarna belőle csinálni (saját tapasztalat - pont hányós járvány miatt...)


JOBBULÁST!

2012. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha beköltöznél pár éjszakára hozzá, miután elaludt (matracra a szoba másik végébe)? Napközben úgyis együtt, egy légtérben vagytok, elkaphatja akkor is.

Én nem lennék nyugodt, ha másik szobában aludna. A lányom egyszer egy hasonló vírus miatt éjszaka kezdett hányni, ráadásul hanyatt fekve. Szörnyű volt, mikor meghallottam (a hangokra ébredtem fel), ugrottam egyből, hogy felültessem. Mi egy szobában aludtunk még ekkor.

2012. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sziasztok, köszönöm a válaszokat, bár csak most olvastam reggel, légzésfigyelő nagyiéknál van eldobozolva,a lányom pedig nem tud velünk együtt aludni, még egy forgolódásra is felébred, mondjuk én meg egy sóhajára is, úgyhogy kinyitottam az ajtaját és bíztam benne hogy meghallom, de szerencsére végigaludta az éjszakát, férjemen is átment a nyavalya, nemsokára indulunk valami multivitaminért a kicsinek. Köszi!!!
2012. okt. 11. 08:04
 8/9 Jégtánc ***** válasza:
Jobbulást nektek:)
2012. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)
2012. okt. 11. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!